حمل سنگ کوپ و اسلب

حمل بار سنگ

باربری بین المللی حمل سنگ کوپ و سنگ اسلب به ترکیه و دیگر نقاط جهان

شرکت حمل و نقل بین المللی  حمل کننده انواع سنگ کوپ و اسلب به صورت پروژه ای یا تک بار. حمل با توجه به میزان و کشور مقصد به صورت  ریلی، جاده ای و یا دریایی انجام می‌شود. بارگیری انواع سنگ در ابعاد کپ و اسلب از کلیه شهرهای ایران صورت می پذیرد. شرکت باربری بین المللی مختلف حمل انواع سنگ به قطر و دیگر کشورها را به انجام رسانیده است. حمل انواع سنگ را به صورت صادرات و واردات بر عهده دارد. این شرکت دارای ده‌ها ماشین مخصوص حمل سنگ کپ می‌باشد و قادر است با مناسبترین قیمت ارسال بار سنگ را به دیگر کشورها انجام دهد. برای موارد زیر با ما تماس بگیرید. همچنین برای ارسال سنگ با کانتینر جهیزات لازم را برای بازرگانان عزیز فراهم ساخته ایم.

باربری بین المللی انواع سنگ کوپ

09151060970

حمل سنگ کوپ

 هزینه حمل سنگ با قطار

هزینه حمل سنگ با کشتی

هزینه حمل سنگ با تریلی

خدمات:

 

سنگ کوپ چیست ؟

باربری بین المللی سنگ کوپ

سنگ کوپ به قطعات بسیار بزرگ سنگ گفته می‌شود. این سنگ‌ها از معدن در ابعاد بزرگ استخراج می‌شوند و ممکن است ابعاد مشخصی را نداشته باشند. سپس در کارخانه به ابعاد کوچکتری برش داده می‌شوند. عموما معادن سنگ ایران  از جنش تراورتن و مرمریت و یا گرانیت است.

حمل و نقل سنگ کوپ

سنگ های کوپ نسبت به سایز و سلامت و کیفیت به سه دسته تقسیم می شوند :

حمل سنگ تک کوپ : این سنگ دارای کیفیت بالایی است جنس این قطعه سنگ از لحاظ نداشتن ترک و هارمونی رنگ بسیار مهم بوده و مرغوبیت آن بسته به ابعاد و نداشتن ترک یا زدگی دارد. وزن این سنگ‌ها معمولا بین 25 الی 27 تن است و برای حمل و نقل آنها را به صورت تکی بر روی یک تریلی بارگیری می‌کنند. این نوع سنگ به علت سنگینی و فشار در یک نقطه ممکن است باعث آسیب به شاسی وسیله نقلیه شود.

حمل سنگ دو کوپ : این سنگ های خام از سینه ی معدن جدا شده اند و دارای ابعاد کوچکتری نسبت به تک کوپ هستند و تقریبا می توان گفت دو عدد از این کوپ ها روی تریلی بارگیری می شوند. و شکل ظاهری آنها به صورت مکعب و مستطیل می باشد .

حمل سنگ سه کوپ : این سنگ ها در ابعاد کوچکتری نسبت به دوکوپ هستند و تقریبا یک سوم تک کوپ در نظر گرفته می شوند و حمل و نقل آنها به این صورت است که سه عدد از آنها را بر روی یک تریلر بارگیری می کنند.

سنگ اسلب چیست؟

حمل سنگ اسلب

زمانی که سنگ کوپ را برش می‌دهند. به قطعات کوچکتر که با ساب عالی , ضخامت دقیق و شفافیت بالا برش داده شده اسلب میگویند. ابعاد این قطعات از 120*220 سانتی متر شروع می‌شود. برش این سنگ باید دقیق و یکنواخت انجام شود تا بتواند کیفیت لازم جهت صادرات را داشته باشد.

حمل و نقل سنگ اسلب به چه صورتی می‌باشد؟

بعد از اینکه سنگ ها به ضورت اسلب درآمد بسته بندی پالت می‌شود. بسته بندی در دو نوع پالت چوبی و فلزی قابل انجام است. البته پالت فلزی به دلیل مستحکم بودن پیشنهاد می‌شود. چرا که هر نوع صدمه ای به سنگ آن را بی‌ارزش می‌کند. شرکت حمل و نقل با سالها تچربه در حمل و نقل بین المللی، کالای شما را در سلامت کامل به مقصد می‌رساند. این تضمینی است که ما آن را به راحتی به شما می‌دهیم.

موارد لازم در بسته‌بندی سنگ اسلب

شرکت حمل و نقل بین المللی خدمات بستی بندی را برای سهولت در کار مشتریان و همچنین ارائه بالاترین سطح خدمات رسانی،به مشتریان عزیز ارائه میدهد.

بسته بندی سنگ اسلب
بسته بندی سنگ اسلب
خروج از نسخه موبایل