حمل بار به آمریکا – حمل بار به کانادا

حمل بار به آمریکا

ارسال بار به کانادا – حمل بار به آمریکا

شرکت باربری به کانادا | شرکت حمل بار به آمریکا

حمل بار به کانادا و آمریکا

آمریکا و کانادا واقع در قاره آمریکای شمالی و با مسافت بسیار دور با ایران است. این دو کشور مهاجرپذیر و دارای اقتصاد بسیار قوی می‌باشند. رونق اقتصادی، وجود مهاجران از سراسر دنیا و جمعیت نسبتا زیاد این دو کشور باعث رشد هر چه بهتر اقتصاد در این دو کشور گردیده است. اما با این وجود تجارت و حمل بار به کانادا و امریکا به علت تحریم‌های ایران دچار مشکلات عدیده شده‌است. ما با دارا بودن شعبات فعال در ترکیه و امارات این مشکل ارسال بار را برطرف نموده است.
حمل بار به کلیه ایالات و پورتهای کانادا و آمریکا با بهترین نرخ. حمل سریع و ایمن بار  و در آخر تعویض کلیه مدارک و اسناد حمل. گوشه ای از خدمات گروه حمل و نقل بین المللی  برای یک تجارت سود ده در حمل بار به کانادا و آمریکا است.
آماده ارائه بهترین خدمات حمل با کیفیت بالا و قیمت مناسب جهت فریت بار به  شهرهای مختلف کانادا و آمریکا از جمله ونکوور، تورنتو، مونترال، کلگری، آدمونتون، نیویورک، لس آنجلس، واشنگتون، اوکلند، اورکا و… می‌باشد.
شرکت حمل و نقل بین المللی  توصیه‌هایی جهت فریت بار، کارگو لوازم و کالاهای تجاری به شما عزیزان که قصد مهاجرت و تجارت به این کشورها را دارید ارائه کرده است. شما را به خواندن آنها دعوت می‌کنیم.

مدارک لازم جهت ارسال بارهای مسافر یا فریت بار به کانادا و آمریکا

لیست تهیه شده از اقلام ارسالیحضور فرستنده در زمان ارسال و طی کردن  انجام مراحل گمرکی الزامی بوده و انجام این مراحل باید دو سه روز پیش از خروج فرستنده انجام شود
در صورت داشتن مدارک لازم از قبیل بلیط و پاسپورت می‌توانید بار خود را به صورت مسافری ارسال نمایید و در غیر اینصورت پس از هماهنگی‌های لازم می توانید بارهای خود را ارسال نمایید.

مدارک لازم جهت ارسال بار تجاری یا کارگو به کانادا و آمریکا

جهت ارسال اقلام تجاری به کانادا باید بلیط و کارت بازرگانی را فرستنده بهمراه داشته باشد و حضور وی الزامی است در غیر اینصورت باید با استفاده از کارت بازرگانی نمایندگان ما اقدام به ارسال بار خود نمایید.

مراحل فریت بار به کانادا و آمریکا

مراحل تحویل بار جهت فریت هوایی به آمریکا و کانادا:

1- بازدید رایگان و بسته بندی استاندارد و با کیفیت جهت جلوگیری از هرگونه آسیب و خسارت
2- تهیه پکینگ لیست
3- بارگیری و انتقال بار به فرودگاه
4- طی کردن تشریفات گمرکی جهت خروج بار از کشور
5- صدور بارنامه
6- انتقال به کشور مقصد
7- تحویل و ترخیص
مراحل فریت بار هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام می شود و هزینه این مراحل توسط کارشناسان پس از رویت، طبق وزن و حجم و میزان بار محاسبه و اعلام می‌گردد.

مراحل ارسال بار دریایی به آمریکا و کانادا

1- بازدید رایگان و انجام امور بسته بندی با کیفیت جهت جلوگیری از وارد شدن هر گونه خسارت
2- تهیه پکینگ لیست
3- بازرسی کالا و پلمپ کانتینر
4- ارسال به گمرک و انجام تشریفات گمرکی
5- سمپاشی در صورت نیاز
6- تحویل کالا به کشتی
7- صدور بارنامه و بیمه نامه
8- ارسال بار به کشور مقصد
9- پیگیری و تحویل و ترخیص کالا
مراحل حمل بار دریایی از طریق شرکت ما در ترکیه و یا دبی صورت می‌پذیرد. لازم به ذکر است ما کلیه امور وارداتی را نیز از همین طرق انجام می‌دهیم.

هزینه حمل بار دریایی به آمریکا و کانادا: 

هزینه ارسال کانتینر به تمام پورتهای کشور کانادا و آمریکا و اینکه کدام لاین بار شما را ارسال می‌کند متفاوت است در زمان برآورد هزینه حمل دریایی به کانادا و آمریکا عوامل مختلفی تاثیرگذار هستند که در زیر به آنها اشاره می‌شود.

فریت بار دریایی به کانادا

نوع بار: لوازم منزل، مبلمان، کالاهای تجاری،بارهای فله، کالاهای فاسد شدنی، کالاهای خطرناک و …
حجم و میزان بار: کانتینری، پالتی، دارای بسته بندی، بدون بسته بندی، گروپاژ
محل ارسال و محل دریافت کالا و بار
جهت دریافت قیمت حمل بار خود می‌توانید با شماره‌های زیر تماس گرفته و با کارشناسان ما در این زمینه مشورت نمایید. پرسنل متخصص ما ضمن مشاوره کامل شما در تمام زمینه‌ها تمام تلاش خود را در ارسال هرچه بهتر بارهایتان به تمام مسیرهای دریایی آمریکا، کانادا، اروپا، استرالیا و آسیا دارند.

اطلاعات مورد نیاز در حمل دریایی:

نام دقیق، آدرس و اطلاعات کامل محل بارگیری و بندرگاه مقصد در کشور کانادا و آمریکا
نوع حمل بار که بصورت فول بار است یا بصورت خرده بار
حجم بار که شامل تعداد و ابعاد کانتینر حمل بار می‌باشد.
تعداد پالت‌ها یا کارتن‌هایی که در هر کانتینر بارگیری می‌شود و همچنین وزن هر پالت یا کارتن کانتینرهایی که در فریت دریایی استفاده می‌شود دارای حجم های 40 و 20 فوت می باشد که کانتینر 40 فوتی حدود 60 متر مکعب و کانتینر 20 فوتی حدود 30مترمکعب است و به لحاظ وزنی ظرفیت کانتینرهای معمولی 20 تن است.
بارنامه و کد تعرفه

کالاهای ممنوعه در حمل بار دریایی به آمریکا:

هنگام تحویل بار در قسمت پذیرش تعدادی از کالاها ممنوع می‌باشدکه شامل اشیاء قیمتی و عتیقه،تاریخی و اشیاء میراث فرهنگی، اسلحه و مهمات و تجهیزات نظامی،مواد مخدر ، ارز رایج کشور،وسایلی خطرساز و اشتعالزا مثل لوازم آرایش و عطر وادکلن و…

کالاهای مجاز در حمل بار دریایی به آمریکا:

کلیه لوازم منزل و مبلمان و فرش ماشینی و وسایل و لوازم شخصی
فریت اشیاء قدیمی و عتیقه شخصی و فرش دستبافت با صدور مجوز میراث فرهنگی بلامانع است.

فریت بار مسافر به آمریکا و کانادا

فریت بار مسافر که همان اضافه بار هوایی مسافر است. به صورت غیرهمراه از طریق بارنامه و با هزینه بسیار کمتر از زمانی که همراه مسافر باشد ارسال می‌شود.
اگر قصد مهاجرت و یا سفر به کشورهای دیگر را دارید  فریت بار یا ارسال بار شما را بر عهده می‌گیرد. تا دغدغه ای برای یک سفر خوش نداشته باشید. ما از بسته بندی لوازم شما گرفته تا حمل بار و کلیه مراحل گمرکی و ترخیص و تحویل کالا و لوازم شما را به نحو احسن و با مناسب‌ترین هزینه انجام می دهیم.
شما زمان سفر تعداد و وزن محدودی بار را می‌توانید همراه خود داشته باشید. که این امر یکی از دغدغه های مسافران زمان خروج از کشور است که در صورت بار اضافه همراه هزینه بسیار زیادی را به مسافر تحمیل می‌کند. جهت جلوگیری از این امر می‌توانید چمدان های خود را از درب منزل به پرسنل ما و در مقصد با هزینه بسیار مناسب تحویل بگیرید.

فریت لوازم منزل و مبلمان به کانادا

جابجایی و انتقال اسباب و لوازم منزل از طریق هوایی توسط فرودگاه‌های مهرآباد و امام خمینی به کلیه فرودگاه‌های جهان، از طریق دریایی توسط کشتی‌های بندرعباس به کلیه بنادر در سطح جهان، و در نهایت از طریق زمینی توسط کامیون‌ها و ترانزیت‌های چادردار و مسقف به تمام کشورهای آسیا ، اروپا ، امریکا ، آفریقا و استرالیا.
انجام کلیه مراحل بسته بندی ،بارگیری، بارنامه، حمل، تشریفات گمرکی و دریافت کلیه مجوزهای لازم ،ترخیص و تخلیه کالا با بالاترین کیفیت و توسط پرسنل کارآزموده انجام می شود.

خدمات حمل هوایی به کانادا:

حمل اضافه بار به کانادا

خدمات ما در زمینه حمل هوایی به کانادا از بسته بندی و تنظیم بارنامه تا ترخیص و تحویل به گیرنده را شامل می شود که این خدمات را در مورد انواع بارها انجام می دهد:

 1. بارهای استاندارد: یعنی بدون هیچ محدودیت و خطری هستند مانند لوازم منزل بجز اقلام شکستنی، مبلمان ،تلویزیون و کامپیوتر، وسایل شخصی بجز لوازم آرایشی، محصولات چوبی و پلاستیکی و سایر وسایلی که منع قانونی و خطر نداششته باشند.
 2. بارهای فسادشدنی: بارهایی هستند که جهت حمل و نگهداری آنها در طول مسیر نیازمند رایط آب و هوایی خاص مانند سرمایش یا گرمایش ویژه هستند مانند انواع داروها و محصولات پزشکی، مواد غذایی و …
 3. حمل حیوانات: حمل حیوانات اهلی پس از یررسی از لحاظ بهداشتی و عدم آلودگی توسط این شرکت امکان پذیر است.
 4. حمل و جابجایی جسد: جابجایی جسد با داشتن جواز دفن و حمل از طرف بهشت زهرا توسط این شرکت امکانپذیر است.
 5. بارهای قابل اشتعال و مواد منفجره: این نوع بارها باید با شرایط خاص و با بسته بندی‌های استندارد حمل شود که برای این کار نیازمند افراد با تجربه و آموزش دیده است.
هزینه فریت بار هوایی به کانادا:

فریت بار یکی از راه های مقرون بصرفه در ارسال بار هوایی به کشور کانادا است و میزان این هزینه یک سوم مبلغ اضافه بار و نصف مبلغ ارسال پستی می‌باشد که این مبلغ به راحتی قابلیت استعلام دارد.

هزینه فریت بار بر اساس شهر و کشور مقصد متفاوت است و هر ایر لاینی نرخ حمل مخصوص به خود را دارد اما ملاک اصلی بر اساس وزن بار می باشد.

اگر پیش از هرگونه اقدام جهت فریت بار استعلامات لازم را انجاتم ندهید بعضا هزینه های بسیار بیشتری را نسبت به زمانی که اضافه بار داشته باشید باید متحمل شوید پس پیش از ارسال بار خود بصورت دقیق میزان هزینه فریت را تنها با یک تماس تلفنی با کارشناسان مربوطه استعلام بگیرید تا جلو هرگونه ضرر وزیان احتمالی را بگیرید.

بیشتر خطوط هوایی مجوز حمل بار حدود 25 تا 30 کیلوگرم را به مسافر می دهند اما اگر میزان بار شما از این مقدار بیشتر باید باید متحمل جریمه شوید که این جریمه بین 10-20 دلار بسته به کشور مقصد و خط هوایی تا 100 دلار بابت هر بسته متغیر است.

محاسبه هزینه فریت بار به کانادا نیازمند اطلاعاتی در مورد بار ارسالی شما دارد از قبیل نوع بار ، مقدار و میزان بار، وزن بار، ابعاد بار و … و همچنین نوع ایرلاینی که بار شما با آن ارسال می شود در برآورد هزینه تاثیر دارد

توجه داشته باشید که در زمان استعلام هزینه فریت بار کمترین قیمت به معنای خدمات دهی مناسب و مطلوب شما نیست چیزی که در یک حمل و نقل مناسب مهم است بسته بندی مناسب و ایمن و سالم رسیدن بار به مقصد است.

در فریت بار هوایی نکاتی که باید مورد توجه قرار بگیرد وزن حجمی و وزن حقیقی است.

همان وزن بار در روی باسکول است :gross weight وزن حقیقی

:وزن بار است که بر اساس ابعاد بار و طی محاسبات بدست می آید.volume weight وزن حجمی

در زمان محاسبه هزینه فریت بار به نکات زیر توجه داشته باشید:

1- به ازاء هر یک مترمربع حجم 167 کیلوگرم  وزن حجمی درنظر گرفته می شود.

2- بعد از محاسبه وزن حقیقی و وزن حجمی، فرودگاه  امام خمینی هر کدام که بیشتر باشد را دربرآورد هزینه در نظر میگیرد.

3- هر چه میزان وزن نهایی (که ممکن است وزن حجمی و یا وزن حقیقی در نظر گرفته شود) بیشتر باشد کرایه حمل کمتری به آن بار تعلق میگیرد.

نحوه محاسبه وزن بار:

وسایلی مانند فرش ،کتاب و… که دارای وزن نرمال هستند ،در نحوه محاسبه وزن بار ،وزن عادی خودشان ملاک خواهد بود
ولی وسایلی مانند مبل، میز، تختخواب و.. که دارای ابعاد بیشتری نسبت به وزن همان کالا را هستند، وزن حجمی شان از طریق فرمول زیر محاسبه می گردد:
(طول × عرض ×ارتفاع (به سانتی متر) × تعداد بسته ها) تقسیم بر عدد 6000
عدد به دست آمده اگر از وزن نرمال بار بیشتر باشد به عنوان وزن حجمی ،در بارنامه درج خواهد شد.

نحوه محاسبه نرخ بار:
 • نرخ بار شامل بارنامه + ۹٪ ارزش افزوده + قبض انبار+ تشریفات گمرکی می باشد-
 • نرخ بار به دلار آمریکا محاسبه و با نرخ دلار دولتی محاسبه می گردد.
  تغییر می کند -1000kg ,500kg , 300kg , 100kg ,45kg نرخ حمل هوایی وابسته به وزن بار در وزنهای
  هرچه وزن بار ارسالی از اعداد مشخص شده بیشتر شود نرخ بار به ازای هر کیلو دارای تخفیف خواهد بود .
  برای محاسبه نرخ بار ارسالی، کم هزینه ترین و سریعترین پرواز مد نظر قرار داده می شود.
حال این سوال مطرح می شود که چرا ما؟

شرکت دارای دفاتر متعدد در تهران و شهرستان ها بوده و نمایندگی تمام ایرلاین های معتبر را دارست و کلیه خدمات فریت را صفر تا صد انجام می دهد.
خدماتی شرکت که  قادر به ارائه آن می‌باشد شامل:
بسته بندی و ارسال ایمن کالاهای تجاری و انواع لوازم منزل بسته بندی به گونه ای است که امکان هرگونه ضربه و صدمه را به صفر کاهش می‌دهد و توسط مواد سبک و پلاستیک های ضربه گیر محافظت می شود.

” حمل و نقل بین المللی
انواع مرسولات پستی و بسته ها
حمل و نقل بصورت دریایی و هوایی “

      09151060970 

در هنگام فریت بار حضور مسافر یا یکی از اقوام درجه اول همراه با مدارک شناسایی عکس دار و بلیط و مدارک خروج از کشور الزامی است
همکاری با این شرکت شامل مزایای زیر است که به اختصار توضیح داده می‌شود:
بسته بندی استاندارد و ایمن مرسولات
مهمترین مسئله در فریت و جابجایی هر نوع بار و کالا بسته بندی استاندارد و مناسب آن است که جلو هر گونه آسیب دیدگی را در هنگام جابجایی گرفته و مضاف بران امکان پذیرش نشدن بسته در گمرک بدلیل عدم استاندارد لازم از بین میرود ما در این زمینه با استفاده از پرسنل متخصص بصورت صد در صد رضایت شما را جلب می‌کنیم.

پکینگ لیست یا لیست بسته ارسالی در فریت بار به کانادا

تمام اقلام ارسالی پس از بسته بندی به دقت شماره گذاری شده و به زبان فارسی و انگلیسی فهرست می‌شود تا هم در گمرک ایران و هم کشور کانادا و آمریکا قابلیت پیگیری داشته باشد.
کیفیت ارسال
 با استفاده از شرکت‌های بیمه طرف قرارداد و با استفاده از کارشناسان مجرب در زمینه بیمه مرسولات شما ، ایمنی و ضمانت سلامت کالا یا لوازم ارسالی شما  به کانادا را تایید کرده و باز هم در صدد جلب آرامش خاطر شما مشتریان گرامی هستیم.
هزینه منصفانه
برگی دیگر در زمینه رضایت خاطر شما هزینه منصفانه حمل و ارسال کالا و مرسولات شما به کاناداست .
پیگیری آنلاین
بعد از طی کردن مراحل بالا به مرحله رسیدن مرسوله به مقصد کانادا می‌رسیم که به راحتی و از طریق آنلاین قابلیت پیگیری دارد شما در 24 ساعت شبانه روز بصورت آنلاین می‌توانید بار خود را چک نمایید.

تحویل و ترخیص:

در مرحله آخر ترخیص است .پس از رسیدن بار به کشور کانادا گیرنده می تواند با در دست داشتن مدرک شناسایی جهت ترخیص بار خود اقدام نماید.
شرکت می تواند در زمینه ترخیص بار شما و تحویل درب منزل در کشور کانادا نیز همراه شما باشد

زمان تحویل بار:

تحویل بار به صورت معمول بین ساعت 8صبح تا 2 بعد از ظهر همه روزه بجز پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها می‌باشد.
مدت زمان رسیدن بار از ایران به کانادا به عوامل مختلف بستگی دارد به طور مثال مسافت مبدا تا مقصد و نوع ایرلاین از دو تا شش روز قابل تغییر بوده ولی به طور میانگین حدود چهار روز پس از ارسال به مقصد می‌رسد.

ماموریت ما

حصول اطمینان خاطر مشتریان عزیز و اعتماد شما بزرگترین هدف و ماموریت حمل بار سریع و ایمن محمولات شما است. تلاش می‌کنیم در این مسیر با مدنظر قرار دادن نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان بهترین باشیم.

خروج از نسخه موبایل