ارسال بار به عراق | حمل بار به عراق

حمل بار به عراق

ارسال بار به عراق | حمل بار به عراق

شرکت باربری به عراق | شرکت حمل بار به عراق

باربری عراق ( ارسال بار به عراق)

عراق کشور همسایه و بزرگترین وارد کننده محصولات ایران می‌باشد. روزانه حجم بسیار بالایی از انواع محصولات غذایی، صنعتی، پتروشیمی و.. وارد این کشور می‌شود. عراق همچنین بزرگترین مرز خاکی را با ایران دارد. ارسال بار به عراق عمدتا بصورت حمل جاده ای و با انواع تریلی انجام می‌شود. پایانه های مرزی ایران و عراق شامل پایانه مهران، تمرچین، باشماق، چزابه، سیران بند، پرویزخان، سردشت، سومار، خسروی است. این پایانه ها بیشترین حجم مبادلات تجاری ایران و عراق را دارند.عراق از دو اقلیم کردنشین و عرب تشین تشکیل می‌شود. اقلیم کرد در شمال عراق قرار دارد. شهرهای سلیمانیه، اربیل، دهوک، موصل، کرکوک در اقلیم کرد نشین واقع هستند. قبل از شیوع ویروس کرونا امکان ارسال مستقیم بار به این شهرها وجود داشت. چرا که از دیگر نقاط عراق از امنیت بهتری برخوردار بودند. شهرهای بغداد، کربلا، نجف، بصره، سامرا، عماره، نصریه در اقلیم عرب نشین واقع هستند.

حمل بار به عراق چگونه است؟

مسیر عمده ارسال بار به عراق حمل جاده ای و دریایی است. البته مسیر هوایی برای بارهای کوچک نیز وجود دارد ولی نسبت به حمل جاده ای هزینه بیشتری را در پی دارد. عراق همچنین دارای بندرگاه می‌باشد. از این بندر برای حمل کالای سوختی و راهیابی به آبهای آزاد مورد استفاده قرار می‌گیرد. شاهان تجارت متخصص حمل بار به بصره و بندر ام القصر است. بهترین قیمت های حمل بار دریایی از ایران و دیگر کشورها به عراق و بصره را ار ما بخواهید.

شاهان تجارت با سال‌ها سابقه حمل و نقل به عراق بهترین سرویس های حمل دریایی و جاده ای را به شما ارائه می‌دهد. ارائه بهترین قیمت حمل دریایی برای کالای فله و پروژه ای به مقصد بندر ام اقصر و بصره. شاهان تجارت با داشتن کارشناسان بسیار متخصص بهترین قیمت حمل بار را در اختیار شما می‌گذارند. 

09151060970

باربری عراق

کشتی فله بر از بندر خرمشهر به بندر ام القصر

اگر مبدا و یا مقصد بار شما در یکی از شهرهای جنوب عراق است. همچنین تناژ بار تجاری شما بالا و بیشتر هزار تن است. بهترین روش حمل کالا به عراق ارسال دریایی از طریق بندر خرمشهر و بندر ام القصر است. کالا در این شرایط به صورت فله و کمترین نرخ حمل و نقل ارسال می‌شود. از طرفی به علت ارسال یکباره تمام محموله ریسک حمل و نقل بشدت پایین می‌آید.

بندر خرمشهر  از اصلی ترین مسیر ها برای حمل کالاهای فله به مقصد کشورهای عراق (بنادر ام المقصر، لصده، زبیر، ام فلوس) و بنادر کویت می باشد.
برای ارسال کالاهای با حجم انبوه و تناژ بالای چند هزار تن، مقرون به صرفه تر آن است که به جای حمل جاده ای به بصره از حمل دریایی از طریق بندر خرمشهر استفاده نمود.
نکته ی مهمی که درباره ی بارگیری کالاهای فله در بندر خرمشهر وجود دارد، وجود دِرَفت پایین در مجاورت بندر خرمشهر می‌باشد.
این موضوع تا حدی سبب ممنوعیت تردد کشتی‌های فله با سایزهای بالای ۳۰۰۰ تن می باشد.
در حقیقت بالاترین سایز کشتی که می تواند از بندر خرمشهر به سمت بنادر دیگر تردد کند، ماکزیمم ۳۰۰۰ تن می‌باشد.
در رابطه با کشتی های ۳۰۰۰ تنی هم، به طور کامل امکان بارگیری آن ها وجود ندارد.
و به علت دِرَفتِ پایین این بندر، نهایتاً تا ۲۲۰۰ تن می توان در یک کشتی ۳۰۰۰ تنی بارگیری نمود.
فاصله ی زمانی از بندر خرمشهر تا بنادر بصره حدود نیم ساعت هست و همین نزدیکی و اشراف دو جانبه، سبب تمایل و توجه بیش از حد صنف کشتیرانی ها در هر دو کشور، به بندر خرمشهر می باشد.
همچنین هزینه های تعرفه ها و عوارض بندری و انبار داری و تخلیه و بارگیری کالا بر روی کشتی ها، در این بنادر نسبت به بنادر بزرگتر همچون بندرعباس به طور قابل ملاحظه ای پایین تر است.

شاهان تجارت انواع کشتی فله بر را متناسب با نیاز تجار گرامی در بندر خرمشهر و ام القصر تامین و ارائه می‌کند. جهت چارتر انواع کشتی فله بر و لنج های باری به صورت چارتر پروژه ای، ماهانه و سالانه با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

قدم به قدم ارسال بار به عراق

باربری ایران به عراق انواع ماشین های چادری، کفی، یخچالی، سوختی را در اختیار تجار عزیز قرار میدهد. ما دارای نمایندگی فعال در کلیه گمرکات و پایانه های مرزی عراق هستیم. همچنین با توافق حمل در عراق خدمات یک پارچه ارسال بار به عراق را با پایینترین نرخ ارائه میدهیم.

حمل خرده بار به عراق

روابط نزدیک تجاری و ملیتی ایران و عراق باعث شده مبادلات کالا در حجم زیادی بین این دو کشور انجام شود. گاهی میزان یک محموله کمتر از حجم یک تریلی است. به این نوع محموله ها اصطلاحا خرده بار می‌گویند. یک تریلی مجاز است برای محموله خود چند سند صادر کند با استفاده از این ویژگی می‌توانیم چند خرده بار را درون یک تریلی قرار دهیم.  برای حمل ارزان و مرقون به صرفه سرویس خرده بار را به مشتریان خود ارائه می‌نماید. حمل خرده بار به عراق همراه با انجام کلیه امور مرزی صورت می‌پذیرد. اما نکته حائز اهمیت این است که و بر روی کلیه اقلام ارسالی برچسب شامل محتوای بسته بندی، نام صاحب کالا، ادرس گیرنده و فرستنده درج گردد. همچنین صاحب کالا میبایست لیستی از ریز اقلام ارسالی به همراه مهر، امضا و مشخصات فردی خود به شرکت ارائه دهد. شاهان تجارت با پرسنل متخصص خود کلیه امور مرزی و گمرکی شما را در سریع‌ترین زمان به انجام می‌رساند. 

حمل خرده بار به نجف حمل خرده بار به بغداد حمل خرده بار به سلیمانیه حمل هوایی به عراق.

حمل هوایی به عراق

 برای ارسال کالای کمتر از یک تن سرویس بار هوایی را به مشتریان خود ارائه میدهد. سرویس بار هوایی از فرودگاه های مشهد و تهران به فرودگاه بین المللی عراق خدمت رسانی میکند. این سرویس برای کالاهایی گران بهایی همچون زعفران یا نمونه بار تجاری بسیار مناسب است.

 

خروج از نسخه موبایل