حمل بار به عمان – ارسال بار به عمان

حمل بار به عمان

حمل بار دریایی عمان | ارسال بار فله دریایی به عمان

باربری به عمان | شرکت ارسال بار به عمان

حمل بار به مسقط

ارسال بار به عمان 

هرآنچه قبل از ثبت درخواست ارسال بار به عمان باید بدانید

تجارت با کشورهای عربی مخصوصا کشورهای حوزه خلیج فارس که دارای دسترسی به آبهای آزاد هستند  تجارت سوخت(نفت) مهمترین بخش درآمد زایی این کشورها است. به همین دلیل تجارت کالاهای مختلف همواره پر سود بوده و استفاده از مسیرهای دریایی موجب هزینه های کمتر شده است.در این بین عمان  طی دهه های اخیر در صدد توسعه و پیشرفت در صنعت, تجارت بوده.

09151060970

قدم به قدم ارسال بار به عمان 

1. ثبت درخواست مشتری برای ارسال بار در سامانه ما
2. تماس اپراتورهای متخصص حمل و نقل ما با مشتری
3. بازدید متخصصین و بازرسین “شرکت شاهان تجارت”  از بار و محموله ارسالی شما و تشخیص نوع بسته بندی و تهیه لیست اولیه و برآورد هزینه ارسال بار.
4. بسته بندی کالای ارسالی شما با بهترین کیفیت و بصورت کاملا استاندارد که در طول سفر هیچگونه ضربه و خسارتی به بار وارد نشود.
5. تهیه پکینگ لیست و تهیه لیست ترجمه شده به زبان کشور مقصد.
6. انجام سمپاشی پالت‌های چوبی و صدور گواهینامه معتبر جهت ترخیص کالا در گمرک کشور عمان.
7. بارگیری توسط وسیله نقلیه و حمل به گمرک
8. انجام کلیه امور و تشریفات گمرکی
9. صدور بیمه نامه معتبر
10. انجام امور مرزی  و حرکت به طرف مقصد.
مسیر های حمل بار به عمان 
امکان ارسال بار بصورت زمینی اعم از(کامیون –قطار)از ایران به کشور عمان وجود ندارد.حمل از طریق هوایی وکشتی تنها راه های ارتباطی لاجستیکی است.

اطلاعات عمومی عمان:

عمان با مساحت ۳۰۹٬۵۰۰ کیلومتر مربع، یکی از همسایه های آبی ایران است که در جنوب شرقی خلیج فارس و تنگه هرمز و در منطقه استراتژيکی خاورميانه واقع شده است. این کشور از 4 استان مَسقط (پایتخت عمان)، مسندم، بریمی و ظُفار و 5 منطقه تشکیل شده و بخش عمده خاک آن در جنوب دریای عمان و غرب اقیانوس هند قرار دارد. پایتخت و بزرگترین شهر عمان مسقط است.علاوه بر مسقط دو شهر صلاله واقع در مرکز استان ظفار و شهر صحار در استان باطنه از شهرهای مهم عمان به شمار می روند.

چرا حمل بار خود را به ما بسپاریم؟

بیش از ربع قرن تجربه و سابقه درخشان مدیران در زمینه حمل و نقل کالا بین همه کشورهای دنیا بصورت تک بار یا روزانه، کارگو(کالا با ماهیت تجاری),فریت مسافری(وسایل همراه مسافر) باعث شده این کمپانی جزو برترین ها در بخش حمل و نقل قرار بگیرد. خدمات حمل شامل اسباب منزل، مواد غذایی ,آبمعدنی ,دام وطیور, مواد اولیه و صنعتی و غیره را تحت پوشش قرار میدهیم. به لطف تلاش پرسنل مجرب،تجربه مدیران و اعتماد مشتریان گرانقدر توانستیم حمل بار به عمان را در کوتاهترین ترانزیت تایم و بصورت گسترده برای انواع بار به انجام رسانیم. درادامه به خدمات مختلف این شرکت و مراحل ارسال انواع بار به کشور عمان می‌پردازیم.

کشتیرانی حمل بار دریایی به عمان

زمینه حمل بار دریایی از بندر عباس به عمان هزینه های سنگین را حذف کرده و مسیر صادرات را برای شما میسر می کند. کالاها بصورت خرده بار, محموله سنگین و فوق سنگین انجام می‌شوند و در میزان تناژ هیچ محدویتی نداریم.
حمل انواع کالا به وسیله انواع کانتینر و چارتر کشتی فله بر

دارای نماینده در بندر عباس جهت انجام امور بندری ( تخلیه بارگیری، دپو، لشینگ، استافینگ و…).

کشتیرانی عمان

09151060970

لیست مناطق آزاد و منطقه ویژه اقتصادی عمان

کشور عمان دارای موقعیت استراتژیک خوبی است برای انتقال کالا و کشتیرانی با سایر کشورهای منطقه من جمله افریقا اروپا.
عمان دارای سه منطقه ازاد با نام های صحار، صلاله و المزیونه و یک منطقه آزاد اقتصادی ویژه با نام دقم میباشد.مناطقی که در زیر ذکر میکنیم توجه داشته باشید.

منطقه آزاد صحار

این منطقه زیر ساخت هایی برای جذب سرمایه گزاری در زمینه های آهن ,فولاد,غذاو حمل ونقل ارایه می کند.
در مجاورت منطقه صنعتی صحار قرار دارد.جالب است که شرکت های در این منطقه تا 25 سال معاف از مالیات هستندو این شرکت ها از پرداخت حقوق وعوارض گمرکی برای کالا های وارداتی معاف هستند.افرادی که تبعه عمانی ندارند می توانند مالک 100 درصد ملکشان شوند.

منطقه آزاد صلاله

در این منطقه سرمایه گذاران در بخش های شیمیایی وفرایندی ومنتاژ ولاجستیک بیشتر سرمایه گذاری می کنند.این منطقه از نظر هزینه های نیرو انسانی وتاسیسات وغیره دارای قیمت رقابتی است.از دیگر ویژگی های این بندر معاف کامل معافیت بر درامد تا 30 سال, حقوق و عوارض گمرکی تقریبا صفر، سرمایه گذاری با هر مبلغی بدون کف و مالکیت کامل شرکت برای اتباع خارجی میباشد.

منطقه آزاد المزیونه

منطقه آزاد المزیونه در منطقه خلفار در جنوب غربی عمان سرمایه گذاران در بخش های بازرگانی، صنایع سبک و بخش خدمات را به خود جذب میکند.دسترسی خوبی این منظقه با بازار ازاد این کشور دارد. از جمله تسهیلات منطقه آزاد المزیونه معافیت مالیاتی تا ۳۰ سال، معافیت گمرکی، سرمایه گذاری با هر میزان سرمایه بدون تعیین کف مبلغ و مالکیت کامل شرکت برای اتباع غیر عمانی میباشد. همچنین یمنی ها میتوانند در این منطقه آزاد بدون ویزاومحدودیت کار کنند.

منطقه ویژه اقتصادی دقم

منطقه دقم در بخشی از منطقه الوسطی در مرکز عمان است.با مسقط پانصد وپنجاه کیلومتر فاصله دارد وطولی نمی کشد که به زودی به یکی از بزرگترین پروژه های منطقه آزاد در خاورمیانه و شمال آفریقا تبدیل میشود.این منطقه با داشتن خط ساحلی هشتاد کیلومتری در شرق عمان به زودی به منطقه بزرگ تجاری و یکی از شاه راهادر خاورمیانه بدل می شود.
دقم دارای بخش هایی از جمله بندرماهیگیری صنایع وابسته,مراکز تجارت وجاذبه های توریستی می باشد.
در ادامه این منطقه ویژه تسهیلاتی مانند اجاره ملک با قیمت های رقابتی ۳۰ سال معافیت مالیاتی، معافیت گمرکی و مالکیت کامل شرکت برای اتباع غیر عمانی را ارایه می دهد.
شرکت Oman oil  با همکاری شرکت بین المللی نفت اماراتی در حال ساخت پالایشگاه بین المللی نفت در این منطقه با ظرفیت 230 هزار بشکه هر روز می باشد.
کارشناسان ما آماده ارائه خدمات همراه بادمشاوره تخصصی 24 ساعته بصورت انلاین در خدمتگذاری شماست.

حمل بار هوایی یه عمان

حمل هوایی به مسقط شرکت 
حمل و ارسال انواع  بار را از قبیل فریت مسافری, کارگو, چارتر و…از ایرن به عمان را بصورت تخصصی انجام می دهد.اگر کسانی قصد ارسال بارهای کوچک را دارند پیشنهاد مشاورین شاهان تجارت حمل هوایی است, در ذیل به این امور پرداختیم :
فریت مسافری:
عموما شرکت های هواپیمایی جهت اضافه بار همراه مسافرین مبالغ کلانی بعنوان جریمه حمل اضافه بار از مسافران در نظر می‌گیرند؛ فریت بار جایگزینی مناسبی است بجای جریمه اضافه بار مسافری. زیرا هزینه را به حداقل رسانده و سلامت بار را تضمین میکند.شما میتوانید با یک چهارم هزینه ای که در فرودگاه پرداخت می‌کنید با مراجعه به شرکت حمل بار بین المللی شاهان تجارت به مقصد دلخواه خود فریت نمایید.
کارگو: حمل بار تجاری که وزن زیادی ندارد مانند نمونه بار یا کالاهایی که باید سریعا به مقصد برسند( مانند مواد غذایی فاسد شدنی)
چارتر:در این نوع از باربری هوایی یک هواپیمای باری کامل به یک محموله اختصاص داده میشود (دربست)
Door to Dooor
بطور مثال زمانی که شما قصد ارسال هدیه به دوست خود در هرجای دنیا دارید این گزینه مناسب برای شماست.
مدارک و شرایط لازم جهت ارسال بار مسافر به عمان
 آدرس فرستنده و گیرنده همراه با کد پستی
 شماره تماس فرستنده و گیرنده همراه با کد کشور
 کپی کارت ملی فرستنده و گیرنده
 لیست تهیه شده از محموله
 حضور فرستنده در زمان ارسال و طی کردن مراحل گمرکی الزامیست و انجام این مراحل باید دو الی سه روز قبل از خروج وی صورت گیرد.
 حضور فرستنده در زمان ارسال و طی کردن مراحل گمرکی الزامیست و انجام این مراحل باید دو الی سه روز قبل از خروج وی صورت گیرد.
نکته: در صورت داشتن مدارک فوق بعلاوه بلیط و پاسپورت میتوانید بار خود را به عمان ارسال نمایید: در غیر این صورت پس از هماهنگی های لازم بارهای شما ارسال می‌شوند.
مدارک لازم ارسال اقلام تجاری به عمان
کپی شناسنامه و کارت ملی بهمراه کپی پاسپورت فرستنده و گیرنده
آدرس مبدا و مقصد با کد پستی
شماره تلفن فرستنده و گیرنده همراه با کد
پکینگ لیست
جهت ارسال اقلام تجاری به عمان باید بلیط و کارت بازرگانی را فرستنده بهمراه داشته باشد و حضور وی الزامی است در غیر اینصورت باید با استفاده از کارت بازرگانی نمایندگان ما اقدام به ارسال نماید.
اقلام زیر می‌توانند از طریق هواپیما ارسال شوند:
موادغذایی فاسد شدنی:
تمامی کالاهایی که جهت حمل و نگهداری آنها در طول مسیر نیازمند آب و هوای خاصی هستند یا شرایط محیطی باید رعایت شوند.مانند: ماهی زنده, گیاه, خوراک و غیره.
لوازم منزل:انواع لوازم منزل مانند مبلمان, تلویزیون و کامپیوتر, وسایل شخصی بجز لوازم آرایشی, محصولات چوبی و پلاستیکی و سایر وسایلی که منع قانونی و خطر نداشته باشند. برای دیدن لیست همه کالاهای ممنوعه میتوانید اینجا کلیک کنید.
حیوانات اهلی: حمل حیوانات اهلی پس از بررسی بهداشت و عدم آلودگی توسط شرکت امکان پذیر است
جابجایی جسد: جابجایی جسد با داشتن جواز دفن و حمل از طرف بهشت زهرا توسط این شرکت امکان پذیر است.
ویژگی‌های حمل بار هوایی به عمان
 انتقال سریع السیر به نقاط مختلف جهان
 امنیت بالا در حفظ ونگهداری محموله تا رسیدن به مقصد
 صرفه جویی در زمان شما
 از بین بردن واسطه های ارتباطی
 گسترش و راحتی استفاده از خدمات بار هوایی شاهان تجارت
شاهان تجارت با پرسنل متعهد ومجرب در حمل وارسال بار در کوشش هستند که هزینه های شما را بکاهند.در مسیر ارسال بار به عمان کالا شمارا با بهترین کیفیت  تحویل می دهد.
لیست فرودگاه های عمان :
Adom- Butabul Airport – Buraimi Airport – Duqm- Dibba Airport
– Fahud Airport- Ibra Airport- Haima Airport- Qarn Alam Airport
Ibri Airport- Jarf North Airport- Khasab Air Base- Lekhwair Airport- Marmul Airport- Mukhaizna Oil Field-muscat  airport- Ras al Hadd-
Nizwa Airport-
Rustaq Airport- Saiq Airport- salalah airport-sohar air port – Sur Airport-yibal air port-firq Air Base –Izki Air Base

 

خروج از نسخه موبایل