شرکت حمل و نقل سوئد

حمل بار به سوئد

شرکت حمل و نقل سوئد – حمل بار به سوئد

شرکت باربری به سوئد | شرکت حمل بار به سوئد

 حمل بار به سوئد به صورت روزانه و هفتگی انجام می‌شود. که با توجه به نوع کالا سرویس‌های متنوع حمل و نقل به شما عزیزان ارائه می‌شود. شاهان تجارت خدمات حمل بار به سوئد را از کالا یک کیلو گرمی تا کالای چند صد تنی با ارزان ترین نرخ برای مشتریان خود مهیا کرده است. کسانیکه قصد مهاجرت به کشور سوئد را دارند ، ممکن است نیاز پیدا کنند که بار و لوازم شخصی و لوازم منزل خود را هم به سوئد ارسال نمایند. همچنین برای شرکتها و کارخانجاتی که قصد دارند بار تجاری یا نمونه‌های غیرتجاری خود را به شهرهای مختلف سوئد ارسال نمایند ، ما بهترین سرویس‌ها را برای ارسال بار به سوئد با بهترین قیمت ارائه می‌دهیم. 

سوئد کشوری در منطقه اسکاندیناوی است. این کشور با اقتصاد قوی و رفاه اجتماعی بالا مقصد مناسب برای مهاجران و دانشجویان به شمار می‌رود. همچنین این کشور بعد از آمریکا بیشترین تعداد مهاجران ایرانی و افغانستانی را در خود جا داده است. این امر سبب بالا رفتن نرخ تاجرت میان دو کشور ایران و سوئد می‌شود.

شاهان تجارت با در نظر داشتن این مطالب بر ان شده تا خدمات تخصصی و سریع حمل کالا به سوئد را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد. 

حمل بار به سوئد به صورت زمینی

حمل بار به سوئد از طریق زمینی برای کالاهای فول تراک یا تریلی دربستی و گروپاژه اجاره بخشی از تریلی امکان پذیر است. حمل بار از ایران به سوئد برای کالاهایی همچون کالای سوپر مارکتی، انواع کانی و اسباب و اثاثیه بسیار رایج است. همنطور که گفته شد، حمل از دو طریق اجاره کامل یک تریلی و یا اجاره بخشی از یک تریلی صورت می‌پذیرد. اگر کالا صادراتی شما به اندازه یک تریلی باشد شما نهایتا یک روز قبل از بارگیری می‌توانید نسبت به درخواست تریلی اقدام نمایید. تا ماشین به موقع در محل بارگیری حاضر شود. ماشین بعد از بارگیری و انجام امور گمرکی در میدا به بطرف مقصد رهسپار می‌شود. اما اگر کالای شما کمتر از یک تریلی باشد، میتوانید از سرویس خرده بار ما استفاده کنید. باید در نظر داشته باشید این سرویس برای کالای بیش از یک تن به صرفه است. برای ارسال گروپاژ می‌توانید طبق هماهنگی از قبل کالا را به انبار ما و یا به هنگام انجام امور گمرکی به ما تحویل دهید. سرویس گروپاز معمولا هر ده روز یکبار از تهران به طرف استکهلم ارسال می‌شود. پس اگر عجله ای برای ارسال بار خود دارید این سرویس مناسب شما نیست.

ارسال تمامی وسایل ریز و درشت و خرده بار منزل و همچنین وسایل اداری و تجاری به سوئد را به ما بسپارید. می‌توان گفت که تعدادی زیادی از ایرانیان برای زندگی موقت یا حتی دائمی به سوئد سفر می‌کنند. پرسنل ما مجرب و کارآزموده بود و بار شمارو به بهترین وجه به مقصد می‌رساند. 

ترانزیت تایم ارسال جاده ای به سوئد

حمل بار از تمام شهرهای ایران به تمام شهای سوئد امکان پذیر است. مدت زمان ارسال کالا به صورت نرمال بین 8 تا 10 روز است.

قیمت حمل جاده ای کالا به سوئد

قیمت حمل با توجه به نوع ماشین (تریلی چادری، تریلی یخچالی) و میزان کالا متغیر است. همچنین به علت نوسانات نرخ ارز و دیگر شرایط معمولا نرخ حمل جاده ای تا یک هفته معتبر است. برای دریافت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

لیست شهرهای سوئد

استکهلم، یوتبری، مالمو، اوپسالا، وستروس، اوروبرو، لینشوپینگ ،هلسینگبورک،یونشوپینگ،لوند
،اومئو، یوله، بوروس، کارسله، وکخا

Stockholm, Gothenburg, Malmö, Uppsala, Västerås, Örebro, Linköping, Helsingborg, Jönköping, Norrköping, Lund, Umeå, Gävle, Solna, Växjö, Södertälje, Borås, Karlstad, Eskilstuna, Halmstad, Landskrona, Sundsvall, Borlänge, Luleå 

شرکت حمل بار به سوئد

 

کالاهای صادراتی به سوئد

کالاهای وارداتی از سوئد

لیست کالای ممنوعه به سوئد

سوئد یکی از اعضا اتحادیه اروپا است. به همین دلیل سختگیری های زیادی برای ارسال کالا به این کشور وجود دارد. از جمله کالاهای ساخت ایران جز موارد ممنوع جهت صادرات به این کشور است. از آنجایی که محصولات ایرانی تحریم هستند. شاهان تجارت با انجام سوئیج اسناد حمل، امکان تجارت با دیگر کشورها را برای تجار عزیز ایجاد کرده است. کالاهای ممنوع وارداتی به سوئد در زیر لیست شده است که می‌توانید برای اطلاع دقیق‌تر از لینک گمرک سوئد استعلام بگیرید.

اسلحه و مهمات
نوشیدنی های الکلی (آبجو، شراب، الکل سخت)
داروهای دارویی با نسخه
مکمل های غذایی (ویتامین ها، اسیدهای آمینه، مواد معدنی، مکمل های گیاهی، کنسانتره ها، متابولیت ها، ترکیبات، عصاره ها یا هر ترکیبی از این موارد)
گیاهان و برگ های خشک شده
ماهی تن باله قرمز اقیانوس اطلس از بلیز ، پاناما و هندوراس
اسباب بازی ها و بازی هایی که حاوی سولفات مس هستند.
پاک کن های لاستیکی که شبیه محصولات غذایی هستند.
تمام محصولات حاوی دی متیل فومارات (DMF)
CFC، HCFC (محصولات حاوی لاستیک فوم، ذرات معلق در هوا (اسپری مو) یا خاموش کننده های آتش با هالون

باربری به سوئد

 

 

حمل بار به سوئد

 

حمل بار هوایی به سوئد

برای ارسال کالای کمتر از یک تن سرویس بار هوایی را به مشتریان خود ارائه میدهد. سرویس بار هوایی از فرودگاه های مشهد و تهران به فرودگاه بین المللی سوئد خدمت رسانی می‌کند.
این سرویس برای کالاهایی گران بهایی همچون زعفران یا نمونه بار تجاری بسیار مناسب است.

مراحل ارسال بار هوایی به سوئد

ارسال لوازم و وسایل شخصی و خرده بار مستعمل منزل مسافران، مهاجران و دانشجویان هیچ منعی به کشور سوئد ندارند. ارسال هوایی بار به سوئد بصورت غیر همراه انجام شده و شما لوازم خود را در گمرک فرودگاه تحویل می‌گیرید. ارسال بار فریت به تمام شهرهای سوئد آزاد بوده با اخذ مبلغ ناچیزی در مقصد ، بدون هیچگونه عوارض گمرکی انجام می‌شود.
در قسمت پذیرش گمرک ترمینال خدمات بار، یا پایانه‌ی هوشمند بار فرودگاه امام خمینی ، محموله‌ی شما وزن می‌شود. همچنین تشریفات گمرکی توسط پرسنل ما در صورت درخواست ارائه میگردد. شما می‌توانید، ارسال لوازمی مانند موارد زیر را بدون هیج منعی ارسال کنید.

مدارم لازک برای ارسال بار به سوئد

نکته : در اکثر موارد حضور مسافر یا نماینده وی به هنگام بازرسی کالا و انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه الزامی می‌باشد. ارسال محموله با توجه به مقصد و مدت زمان حمل بطور معمول 3 تا 4 روز قبل از خروج مسافر از ایران صورت می‌گیرد.

رهگیری بارنامه

در طول حمل بار شما به مقصد ، شما می‌توانید از طریق پایانه‌ی رهگیری بار ، با درج شماره بارنامه‌ی خود ، حمل محموله‌ی خود را پیگیری کنید ، تا زمان دقیق رسیدن وسایلتان به مقصد را بدانید ، تا در اولین فرصت در گمرک فرودگاه‌های سوئد، برای ترخیص آن اقدام نمایید.

ترخیص و تحویل بار در گمرک فرودگاه‌های سوئد

شما می‌توانید بهمراه مدارک شناسایی و کپی بارنامه‌ ، لوازم خود را از گمرک فرودگاه‌های استکهلم و گوتنبرگ و دیگر شهرهای سوئد ترخیص نمایید. وقتی شما با قصد ارسال بار مسافری را دارید نگران مراحل گمرکی کار نباشید. پرسنل ما در تمامی مراحل ارسال همراه شما هستند.
کالاهایی که به قصد تجاری وارد می‌شوند باید از لحاظ گمرکی بررسی شوند، همچنین مقدار این کالاها نیز باید طبق لیست ارائه شده باشند. اولین مراحل ترخیص بار توسط گمرک مقصدتان انجام می‌شود و شما می‌بایست تا 48 ساعت پس از آن به ترخیص کالای خود اقدام کنید تا هزینه‌های انبارداری برای شما در نظر گرفته نشود.

فرودگاه های سوئد جهت دریافت بار هوایی

فرودگاه آرلاندا واقع در استکهلم .سومین فرودگاه بزرگ در منطقه نوردیک است. توسط 81 خط هوایی خدمات رسانی می شود و استکهلم را با بیش از 180 مقصد در سراسر جهان متصل می کند. کد یاتا فرودگاه آرلاندا : ARN

واقع در فاصله 10 دقیقه ای از شهر نورکوپینگ، به عنوات قدیمی ترین فرودگاه تجاری سوئد شناخته می‌شود. این فرودگاه عمدتاً پروازهای باری را به همراه برخی از ترافیک فصلی مسافران انجام می دهد. کد یاتا فرودگاه نورکوپینگ : NRK

 

فرودگاه گوتنبرگ-لاندوتتر در 20 کیلومتری گوتنبرگ واقع شده است. حدود 90 پرواز مستقیم به 20 کشور جهان ارائه می شود. و دومین فرودگاه سوئد است. کد یاتا فرودگاه گوتنبرگ: GOT

واقع در مرکز سوئد.پایانه باری این فرودگاه می تواند هواپیماهایی تا اندازه یک بوئینگ 757 را جابجا کند. امکانات شامل 600 متر مربع انباری با دمای کنترل شده است. این فرودگاه برای جابجایی محموله های خاص از جمله کالاهای خطرناک مجهز شده است. کد یاتا فرودگاه جونکوپینگ: JKG

فرودگاه مالمو استوروپ در 28 کیلومتری شرق شهر مالمو واقع شده است. امکانات شامل دو پایانه بار است. کد یاتا فرودگاه مالمو استوروپ: MMX

پست خارجی به سوئد

بست خارجی به سوئد آسان‌ترین روش ارسال کالا به سوئد است. در این روش حمل کالاهای بین 1 تا بیست کیلو گرم ظرف مدت ده روز به سوئد می‌رسند. در این روش ارسال محدودیتی در شهرهای ارسال بسته پستی نخواهیم داشت و رنج قیمتی برای تمام شهرهای سوئد یکسان است. شما می‌توانید مدارک دانشگاهی، فرش ، هدیه و … را به درب خانه مقصدتان پست کنید.

قیمت پست خارجی به سوئد

قیمت حمل بسته پستی از یک کیلو گرم شروع می‌شود. به این معنی که اگر کالای شما همراه با بسته بندی آن زیر یک کیلو گرم باشد، هزینه اخذ شده همان یک کیلوگرم خواهد بود. سقف ارسال برای هر بسته نیز بیست کیلوگرم است. هر بسته پستی نباید بیشتر از 20 کیلو گرم باشد. بسته پستی باید به شکلی باشد که شکل تجاری به خود نگیرد. در صورت تجاری بودن کالا ، بسته پستی برگشت خواهد خورد. برای استعلام هزینه پست خارجی با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

لیست بسته های پستی ممنوعه به سوئد

در ارسال بسته پستی به سوئد محدودیت های مختلفی وجود دارد. به طور مثال ابعاد بسته در هر وجه نباید بیشتر از یک متر باشد. در دیگر محدودیت‌های حمل و نقل به سوئد شامل محدودیت 500.00 کرون سوئد، برای هدیه فردی به فرد است. یعنی هر هدیه بدون هزینه گمرکی تا این سقف قابل ارسال است و اگر هدیه گران تر از این قیمت باشد، باید مالیات آن پرداخت شود. همچنین اگر چند هدیه به یک خانواده تعلق بگیرد باید مشخص شود هر هدیه برای چه کسی ارسال شده و تعداد اقلام آن ذکر شود. علاوه بر این ارسال الکل و دیگر مواد مخدر یا مشتقات شاهدانه ممنوع و جرم تلقی می‌شود. مکمل های غذایی و همچنین انواع داروها و گیاهان ممنوع است.  همچنین ظروف پلاستیکی آشپزخانه را که از پلی آمید یا ملامین ساخته شده اند حتی در قالب بسته بندی ممنوع می‌باشد.

همچنین پست انواع آجیل، گیاهان دارویی، دارو، مایعات و… ممنوع می‌باشد. به علت تنوع در انواع کالا باید پیش از ارسال هر بسته شرایط حمل آن را از مشاوران پست خارجی ما جویا شوید.

خروج از نسخه موبایل