حمل بار به ازبکستان

حمل ریلی به ازبکستان

ازبکستان با جمعیت بیش از 37 میلیون نفر و موقعیت جغرافیایی به بهشتی برای بازرگانان ایرانی تبدیل شده است. ازبکستان دارای پیشینه تاریخی نزدیک به ایران است. از این رو شناختن و جلب توجه این بازار بزرگ برای تجار ایرانی کار راحتی است.
ازبکستان دارای اقتصاد رو به رشد است که برای توسعه خود نیاز به کالا و تکنولوژی دارد از این رو حمل بار به ازبکستان کاری است که به صورت مرتب از ایران به ازبکستان انجام میشود . شاهان تجارت با سال‌ها تجربه در مسیرهای ریلی و جاده ای آماده خدمات رسانی به تجار عزیز است. در ادامه به توضیح خدمات حمل بار به ازبکستان می‌پردازیم.

حمل ریلی به ازبکستان

ازبکستان کشوری محصور در خشکی است که برای ارتباط با جهان و آبهای آزاد باید از مسیرهای ترانزیتی کشورهای همسایه خود کمک بگیرد. کشور ایران با داشتن مسیرهای ترانزیتی امن و مجهز و همچنین داشتن کریدور ریلی شمال به جنوب بهترین گزینه برای حمل محمولات این کشور می‌باشد.

حمل بار به ازبکستان

حمل ریلی به ازبکستان متداول‌ترین شیوه حمل بار به ازبکستان است .
این روش حمل ارزان ،ایمن و بسیار کارامد است. از آنجایی که برنامه های حمل و نقل ریلی تا حدود بسیار زیادی مرتب و با برنامه انجام می‌شود. این روش حمل برای کشوری که در خشکی محصور است بسیار مناسب است چرا که هر قطار می‌تواند مقدار خیلی زیاد کالا را نسبت به یک تریلی حمل نماید. در هر بار حمل انواع کالا می‌تواند در حجم بالا به صورت بسته بندی و یا فله و یا مایعات حمل و ارسال شود.
ازبکستان دارای واگن های زیادی است که برای حمل و نقل بین المللی کالای خود آن را به سمت خطوط راه آهن ایران می‌فرستد. این واگن ها در برگشت به ازبکستان معمولا خالی هستند.
شاهان تجارت با رزرو این واگن ها و در اختیار قراردادن آن به تجار محترم می‌تواند با پایین ترین نرخ کالای تجاری را حمل نماید.

خدمات حمل ریلی به ازبکستان

 

شرکت ریلی شاهان تجارت دارای دفتر مرکزی در مشهد است. که بدین وسیله حمل انواع بار با قطار به کشور ازبکستان و دیگر کشورهای حوزه CIS را به انجام می‌رساند. تجارعزیز و شرکت‌های محترم همکار می‌توانند برای اجاره انواع واگن‌های ازبکستانی و دریافت کد مسیر با کارشناسان ما تماس بگیرید. همچنین شاهان تجارات با توجه به سال‌ها فعالیتدر این مسیر میتواند خدمات زیر را در سطح کیفی بالا بهشما عزیزان ارائه نماید.

حمل ریلی به ازبکستان

مسیرهای حمل ریلی به ازبکستان

مسیر ریلی ایران به ازبکستان از طریق مرز سرخس در استان خراسان رضوی به ایستگاه راه‌آهن سرخس در ایران و ایستگاه راه‌آهن سیردار در ازبکستان ادامه دارد. این مسیر ارتباط بین دو کشور را فراهم می‌کند و امکان حمل و نقل بارها و محموله‌ها به وسیله قطار را فراهم می‌کند.

در اکثر شهرهای ازبکستان مسیر راه آهن موجود می‌باشد. حمل ریلی از ایران به ازبکستان در مسیرهای زیر قابل انجام است. برای دریافت نقشه مسیرهای ریلی ازبکستان اینجا را کلیک کنید.

تاشکند نمنگان سمرقند بخارا فرغانه خوقند
نخشب اورکنج ترمز کارشی نمنگان اندیژان


شرایط حمل بار به ازبکستان

ازبکستان دارای شرایط سخت گیرانه برای ورد کالاهاست از این رو ورود هرگونه کالا مانند مواد مخدر، مواد منفجره و اسلحه به این کشور ممنوع می‌باشد. برای حمل بار به این کشور بهتر است قبل از ارسال از ممنوعیت آن کالا با گمرک ازبکستان هماهنگی نمایید و به مقررات و قوانین گمرکی این کشور توجه داشته باشید. موردی که می‌خواهید حمل کنید را بررسی کنید تا از روش درست و مجاز برای حمل و نقل استفاده کنید.

مدارک لازم برای حمل بار به ازبکستان


حمل بار به ازبکستان همچون هر تجارت دیگری نیاز به اخذ مدارک گمرکی و حمل و نقل دارد. به صورت کلی برای همه ی بارهای موارد زیر الرامی است.
• بارنامه
• فاکتور خرید
• پکینگ لیست
• بیمه بار

کرایه حمل ریلی به ازبکستان

کرایه حمل ریلی به ازبکستان به پارامترهای مختلفی بستگی دارد که با توجه به گستردگی انواع محموله ها، ایستگاه‌های مختلف ریلی، زمان ارسال ، انواع واگن و غیره امکان پاسخگویی در این مقاله مقدور نیست. بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حمل ریلی به ازبکستان می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. کارشناسان ما ضمن پاسخ دقیق به استعلام حمل; مشاوره راهبردی جهت حمل بار ارزان به ازبکستان مخصوص محموله شما ارائه می‌دهند.

کالاهای مبادلاتی ازبکستان با دیگر کشورها

ازبکستان بزرگترین تولیدکننده پنبه در جهان است و صادرات قابل توجهی از این کالا دارد. کالاهای وارداتی ایران از ازبکستان شامل پنبه، ابریشم خام، سولفات آمونیوم، کلر پتاسیم و کربنات دی سدیم است. 

کالاهای صادراتی ایران به ازبکستان شامل دستگاه سنگ شکن، سیمان، پلی اتیلن، قطعات ماشین آلات، لوله پروفیل و میلگرد است.برای سهولت بازرگانان و تجار عزیر عملیات صفر تا صد خرید کالا و ارسال از مبدا ایران تا مقصد را بدون واسطه ارائه می‌نمایند.

شرکت حمل ریلی به ازبکستان

حمل بار جاده ای به ازبکستان

حمل بار به ازبکستان به صورت جاده ای به وسیله انواع تریلی انجام می‌شود. در حمل جاده ای امکان ارسال 22 تن کالا در هر سفر وجود دارد. البته استثنا در مورد کامیون های بوژی وجود دارد . شاهان تجارت خدمات حمل و نقل بین المللی انواع کالا را از کلیه شهرهای ایران و ازبکستان را ارائه می‌دهد. مزیت بزرگ حمل جاده ای نسبت به دیگر روش های حمل و نقل بین المللی این است که کامیون ها امکان حرکت در تمام نقاط دور افتاده، شهر ها و روستاها را دارند.
محفظه بارتریلی‌ها طول 13/5 متر دارند که در این فضا اماکن بارگیری انواع کالا مهیا است.

مسیرهای حمل جاده ای به ازبکستان
حمل بار به ازبکستان به دو شیوه مستقیم و ترانشیپ امکان پذیر است . که ترانشیپ آن بسیار مرقون به صرفه است و بعد از شیوه کرونا این شیوه رواج یافت.

حمل بار به وسیله تریلی از مسیرهای جاده ای سرخس و لطف آباد امکان پذیر است.  با شیوع ویروس کرونا و همه گیری این بیماری در جهان، ترکمنستان مرزهای خود را محدود و از ورود افراد خارجی به این کشور جلوگیری کرد. 

 

 

 

خروج از نسخه موبایل