حمل بار به بحرین

حمل بار دریایی به بحرین

کشور بحرین در همسایگی ایران قرار دارد. عربستان و قطر از دیگر همسایگان کشور بحرین هستند. این کشور، از تعداد زیادی جزیره تشکیل شده است. جزیره های کوچک و بزرگ کشور بحرین را تشکیل داده اند. پایتخت این کشور زیبا، منامه است. زبانی که مردم این منطقه با آن سخن می گویند، عربی است. اسلام دین رسمی مردمان بحرین می باشد و دینار، واحد پول آن هاست.  علت نام گذاری بحرین را می توان، وجود دریاچه ای مهم در این کشور دانست که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. آب و هوای مناطق مختلف این کشور، در زمستان ها معتدل و در تابستان، گرم و خشک است.

اقتصاد بحرین

اقتصاد سنتی کشور بحرین، وابسته به مروارید های بی نظیر این منطقه است. در صنعت گردشگری، بحرین توانسته است بحرین به پیشرفت های خوبی برسد. 60 درصد صادرات این کشور را نفت تشکیل می دهد. درآمد دولت این کشور عربی، حدود 30 درصد از تولید ناخالصی های داخلی می باشد. فعالیت های بازرگانی و خدمات در بحرین رشد 64 درصدی داشته است. از لحاظ تولید صنایع و نفت، بحرین کوچک در رتبه بالایی قرار دارد. در بخش کشاورزی نیز این منطقه توانسته است به پیشرفت حدودی 6 درصدی برسد. واردات مواد شیمیایی از ژاپن به بحرین در حال انجام است. خوشبختانه می توان گفت، این کشور با توجه به اینکه طبق استاندارد های روز دنیا پیش می رود، رشد تجاری خوبی دارد. مشکل خاصی در اقتصاد و تجارت این منطقه تا کنون پدیدار نشده است. در کشور بحرین حدود ۴.۷۰ تن ذخایر طلا دیده می‌شود. گردش سرمایه در کشور بحرین نرخ 96 درصدی را به خود اختصاص داده است. میزان تولید نفت خام این منطقه، حدود ۵۰.۰۰ بی‌بی ال تخمین خورده است.

حمل و نقل دریایی به بحرین

بنادر تجاری برای حمل بار دریایی به بحرین

در این قسمت از مقاله قصد داریم، بنادر مهم کشور بحرین که از لحاظ تجاری بسیار حائز اهمیت هستند را به شما معرفی کنیم. دانستن و شناخت این بنادر کار شما را برای ارسال کالا به این کشور آسان تر خواهد کرد. تعدادی از بنادر بحرین برای حمل بار مناسب هستند که با توجه به تجهیزات بندری مناسب برای کشتی های فله بر، بارج و یا کانتینری هستند. شاهان تجارت با توجه به امکانات و تجهیزات و نوع بار شما بهترین و مناسبترین روش ارسال بار به بحرین را با توجه به شرایط ارسال بار شما فراهم می‌کند. بهتر است قبل از اقدام به تجارت علاوه بر خواندن دقیق این مقاله با ماشوران ما نیز در تماس باشید.

  1. بندر المنامه

این بندر همانطور که از نامش پیداست، در شهر منامه قرار دارد. نقش این بندر در تجارت کالاهای متنوع بسیار حائز اهمیت است. اهمیت بندر المنامه به دلیل قرار گیری آن در پایتخت بحرین است. اکثر جمعیت کشور بحرین در شهر منامه زندگی می کنند. از این رو، اهمیت این بندر روز به روز در حال افزایش است. بندر المنامه علاوه بر امکانات تجاری که دارد برای گردشگران نیز مقصد بسیار خوبی است. انواع قایق های تفریحی و کشتی های کروز، از جمله امکانات این بندر زیبا است.

بندر منامه

2. بندر خلیفه بن سلمان

بندر خلیفه را می توان یکی از مهم ترین بنادر بحرین دانست. در این بندر امکانات شاخصی وجود دارد که آن را از دیگر بنادر متمایز می کند. دولت بحرین، تمامی تلاش خود را می کند تا روی این بندر تمرکز بیشتری داشته باشد.

  1. بندر مینا سلیمان

بندر مینا از جمله بنادر قدیمی کشور بحرین محسوب می شود. این بندر بیشتر صنعتی است تا تجاری. امروزه بندر مینا گسترش زیادی پیدا کرده اما همچنان به اهمیت بندر خلیفه نمی رسد. در گذشته از بندر مینا برای پهلو دهی کالاهای عمومی استفاده می شده است. اما امروزه دفتر گمرک ها و انبار ها در آن قرار دارد. برای ترخیص کالا ها، امروزه از بندر مینا استفاده می شود.

  1. بندر محرق

بندر محرق را می توان هم یک بندر صنعتی دانست و هم یک بندر نظامی. اما چرا نظامی؟ زیرا، حمل و نقل وسیله های نظامی در این بندر صورت می گیرد. همچنین ارتش بحرین و نیرو های نظامی این کشور هم در این بندر حضور دارند تا بتوانند از بحرین در برابر هر گونه حمله خارجی دفاع کنند. این بندر را بندر تعمیراتی هم می نامند.

  1. بندر سیترا

بندر سیترا، از  دیگر بنادر بحرین است که از لحاظ تجاری اهمیت بسیار زیادی دارد. بسیاری از کانتینر های نفتی از طریق این بندر جا به جا می شوند. از این رو، سیترا یکی از مهم ترین بنادر نفتی کشور بحرین است. بندر سیترا را به عنوان ترمینال نفتی بحرین می شناسند.

حمل بار به بحرین

به دلیل وجود جزایر کوچک و بزرگ در کشور بحرین، مرز های زمینی در این منطقه وجود ندارد. در این کشور تنها یک پل به نام فهد وجود دارد که به عربستان متصل است. این پل، در سال 1986 افتتاح شد و 25 کیلومتر می باشد. هر ساله، مسافرانی که قصد مهاجرت یا مسافرت به بحرین را دارند، از شرکت های حمل و نقل برای ارسال بار به بحرین استفاده می کنند. اما مشکلی که بسیاری از افراد به هنگام ارسال بار با آن مواجه هستند این است که مجاز به حمل بار بیش از حد مجاز نیستند.

شاهان تجارت قادر است به صورت فله بر و بارج و همچنین با استفاده از کشتی‌های کانتینری، بار مشتریان خود را به کشور بحرین حمل کند.در حالت فله بر، بار با استفاده از دستگاه‌های بارگیری، به صورت مستقیم و بدون بسته‌بندی، به کشتی حمل می‌شود. این حالت برای بارهای سنگین و حجیم، مانند مواد معدنی، تخته نئوپان و دیگر موارد مناسب است.

در حالت بارج، بار بر روی پالت چوبی، فلزی یا پلاستیکی قرار می‌گیرد و سپس با استفاده از دستگاه‌های بارگیری و باراندازی، به کشتی حمل می‌شود. این روش مناسب برای حمل بارهایی است که نیاز به حفاظت و بسته‌بندی  کمتری دارند.

در حالت کشتی‌های کانتینری، بارها در کانتینرهای استاندارد قرار می‌گیرند و به کشتی حمل می‌شوند. این روش برای حمل بارهای کوچک و متوسط ​​استفاده می‌شود و برای بارهای حساس مناسب است.

مراحل ارسال بار به بحرین

برای اینکه یک مسافر یا مهاجر و یا حتی تاجر، باری که مد نظر دارد را بخواهد به بحرین ارسال کند، مراحلی را باید پشت سر بگذارد. این مراحل با توجه به نوع ارسال که هوایی، زمینی یا دریایی است با یکدیگر تفاوت هایی دارد. در ادامه از مرحله یک تا انتهایی نحوه ارسال بار برای شما سخن خواهیم گفت. به این نکته توجه کنید که مراحل ذکر شده در ذیل، برای هر سه نوع ارسال یکسان هستند و تنها اندکی تفاوت دارند.

قدم اول، مشاوره گرفتن

شرکت های بسیاری در سراسر ایران هستند که برای ارسال بار و نحوه درست ارسال بار به شما مشاوره می دهند. ابتدا سعی کنید از آن ها مشورت بگیرید. سپس، برای ارسال بار به بحرین اقدام کنید. این کار به شما کمک می کند تا اطلاعات خوب و مفیدی کسب کنید. برای مطلع شدن از قوانین بین المللی گمرک بحرین و … مشاوره به شما کمک بسیاری خواهد کرد. شاهان تجارت با سال ها تجربه در امر حمل و نقل خدمات بسیار مناسبی جهت حمل بار به بحرین اعم از حمل بار هوایی، ارائه کانتینر و حمل فله به بحرین ارائه می‌دهد.

قدم دوم، بسته بندی بار

اگر بسته بندی کالا یا بار به درستی انجام نشود، خسارت های جبران ناپذیری را برای صاحب بار به همراه خواهد داشت. با توجه به اینکه نحوه ارسال بار به بحرین به 3 شیوه (هوایی، زمینی، دریایی) است، نحوه بسته بندی بار هم متفاوت خواهد بود. برای اینکه انواع محصولات در ارسال بار، دچار آسیب نشوند، باید چینش به صورت کاملا استاندارد باشد. اگر این مرحله را به درستی انجام دهید، از سلامت کالا خود در مقصد مطمئن خواهید بود. اگر قصد ارسال بار به صورت هوایی یا دریایی را دارید، از بسته بندی های خاص باید استفاده کنید. پالت های چوبی و یا فلزی، در ارسال انواع بار به بحرین مناسب هستند. بسته بندی کالا با توجه به نوع کالا  صورت می گیرد. بستگی دارد شما بخواهید از کدام روش ارسال استفاده کنید.

قدم سوم، بارگیری

اگر قصد ارسال کالا به خارج از مرز ها با استفاده از کانتینر کشتی یا ارسال زمینی دارید، پس از کارشناسی هایی که توسط شاهان تجارت انجام خواهد گرفت، کانتینر 20 یا 40 فوتی برای ارسال با کشتی به شما پیشنهاد می شود. معمولا طول این کانتینر ها، 6 متر و عرض و ارتفاع آن 2.30 می باشد. حجم این کانتینر ها هم 20 فوتی است.

برای ارسال کالا خود به خارج از مرزها توسط کشتی و یا ارسال زمینی، کانتینرهایی با حجم ۲۰ فوت HEAVY DUTY تا وزن ۲۶ تن و کانتینرهای ۴۰ فوت HIGH CUBE که ارتفاع ۲/۶۰ تن دارند، قابل بارگیری هستند. اگر قصد ارسال کالا های خود به صورت هوایی دارید، بار ها پس از بسته بندی استاندارد، برای طی سایر مراحل با وانت، خاور یا دیگر وسایل نقلیه به فرودگاه منتقل خواهند شد.

قدم چهارم، لیست بسته بندی کالا ها

هر کالایی که در صف ارسال قرار دارد باید پیش از انتقال، شماره گذاری شود. تهیه لیست استاندارد بسته بندی کالا ها قبل از ارسال بار ضروری است. این لیست، حتما و حتما باید به زبان کشور مقصد ترجمه شود. زیرا، پس از ورود به گمرک کشور مقصد، ارائه این لیست ضروری است. عربی زبان رسمی کشور بحرین محسوب می شود. از این رو، لیست بندی کالا های ارسالی باید به این زبان ترجمه شود.

 قدم پنجم، سمپاشی و صدور گواهینامه بین المللی

برای ارسال بار های بسته بندی شده به گمرک بحرین، نیاز است در گمرک مبدا بار ها سمپاشی شوند. سمپاشی توسط گاز و یا قرص های به خصوصی در درجه حرارت و مدت زمان مشخصی انجام می شود. این عمل به ویژه بر روی کالا هایی که با پالت های خام چوبی بسته بندی شده اند، ضروری است. پس از انجام این مراحل، گواهی سمپاشی کالا (FUMIGATION CERTIFICATE) صادر می گردد. این گواهی توسط شرکت های دفع آفات نباتی که مجاز برای فرستادن بار هستند، صدور می شود.

قدم ششم، ارسال بار به فرودگاه یا گمرک

نحوه ارسال بار به گمرک یا فرودگاه، کاملا بستگی به نحوه ارسال بار دارد. اگر ارسال به صورت هوایی باشد، کالا ها با وانت، خاور یا دیگر وسایل به فرودگاه امام منتقل خواهند شد. تا از آنجا به خارج از کشور ارسال شود.

اما اگر ارسال بار با کشتی یا زمینی باشد، کانتینری که قرار است به خارج از کشور ارسال شود، ابتدا به گمرک غرب تهران می رود. سپس، به یکی از مرز های آبی کشور مانند بندر عباس یا یکی از مرز های زمینی مانند بازرگان منتقل خواهد شد.

قدم هفتم، عبور از گمرک، بازرسی و پلمپ

پس از اینکه برای ارسال زمینی یا دریایی، کانتینر به گمرک غربی تهران منتقل شد، در آنجا توسط سگ مواد یاب چک می شود. اگر مورد مشکوکی وجود نداشت، کانتینر برای ارسال بسته می شود. در صورت ارسال هوایی، محموله در فرودگاه در حضور شما مجددا بازرسی و از دستگاه X-Ray رد خواهد شد.

قدم هشتم، تحویل بار

در صورت ارسال هوایی بار به خارج از کشور، بار نامه هوایی معتبر صادر خواهد شد. سپس محموله ارسالی به شرکت هواپیمایی سرویس دهنده تحویل داده می شود. در صورت حمل دریایی بار به خارج از کشور، کانتینر به یکی از بنادر جنوبی وارد می شود. سپس برای بارگیری به سازمان کشتیرانی تحویل داده می شود.

قدم نهم، بیمه نامه معتبر بین المللی

بیمه نامه معتبر برای حمل کالا به خارج از کشور با کشتی و یا هواپیما با در نظر گرفتن به ارزش بار تعیین خواهد شد. یعنی از صاحب بار پرسیده می شود که ارزش ریالی بار او به صورت حدودی چقدر است. با توجه به قیمتی که از سوی صاحب بار تعیین می شود،  به ازای هر یک میلیون، هزار تومان هزینه بیمه انتقال بار محاسبه می شود. با توجه به لیست بندی که در بالا گفته شد، بیمه نامه صادر می شود. ترجمه دقیق بیمه نامه برای گمرک مقصد ضروری است.

قدم دهم، پیگیری بار ارسالی

پس از انجام تمامی مراحل انتقال بار، شما می توانید محموله خود را به صورت آنلاین از وب سایت مربوطه چک کنید. پس از ارسال بار، لینک پیگیری بار و شماره بارنامه برای مشتری ارسال می شود. با توجه به اطلاعات داده شده، شما می توانید بار خود را به صورت آنلاین پیگیری کنید.

خدمات حمل بار فله به بحرین

بحرین به علت نزدیکی و قرارگیری در خلیج فارس میتواند پذیرای انواع کشتی های کوچک و بارج های باری از ایران باشد. این کشور مواد غذایی و مورد نیاز خود را روزانه به وسیله کشتی های باری کوچک از بنادر ایران تامین می‌کند. از این رو شاهان تجارت برای خدمات بهتر به تجار عزیز انواع بارج و کشتی های باری و انواع لندی کرافت را برای ارسال سریع بار در اختیار شما قرار میدهد. شما عزیزان برای ارسال بار از بندر دیر، بندر بوشهر، بنر خرمشهر و… به بنادر بحرین با ما در ارتباط باشد. ارائه سریع با بهترین نرخ را از شاهان تجارت بخواهید.

فریت بار به بحرین

حال که با تمامی مراحل ارسال بار به کشور بحرین آشنا شدید، بهتر است با روش های ارسال هم آشنا شوید. فریت بار چیست؟ افرادی که قصد مهاجرت طولانی یا مسافرت به کشور بحرین را دارند، برای ارسال بار از چه روشی باید استفاده کنند؟ افراد مذکور، معمولا از فریت بار برای ارسال بار استفاده می کنند. در اصطلاح، به بار هایی که حالت تجاری ندارند و کاملا شخصی و خصوصی محسوب می شوند، فریت بار می گویند. در ادامه با مزایای فریت بار بیشتر آشنا خواهید شد.

حمل بار هوایی به بحرین
نوع بسته بندی فریت بار به بحرین

اگر ارسال فریت بار برای کالاهای خود در نظر گرفته اید، باید به موضوع مهم بسته بندی لوازم دقت کنید. بسته بندی لوازم در ارسال فریت بار، ترجیحا باید با نظر و نظارت کارشناس مخصوص صورت گیرد. در صورتی که بسته بندی مناسب و استاندارد نباشد، در قسمت بار فرودگاه امام خمینی، پذیرش نخواهد شد. اگر با خوش شانسی توانستید بار خود را که بسته بندی استانداری ندارد، به قسمت پذیرش تحویل دهید. در ادامه با مشکل مواجه می شوید. اگر بار در پروسه حمل آسیب ببیند، شرکت هواپیمایی خسارتی به شما پرداخت نخواهد کرد. زیرا، بسته بندی شما نامناسب بوده است.

فریت بار مسافری به بحرین

اگر عازم بحرین هستید و قوانین مربوط به محدودیت بار شما را نگران کرده است، پیشنهاد ویژه ای برای شما داریم. استفاده از فریت بار بحرین، بهترین روش برای شماست. زیرا، هزینه فریت بار به بحرین حدود 30 از جریمه اضافه بار در کانتر پرواز را شامل می شود.

بارهای فریت بار به سوی بحرین

درصد زیادی از کالاهایی که به عنوان بار به بحرین ارسال می شود شامل: مواد غذایی و فرش های دست بافت، لوازم منزل و صنایع دستی است.

هواپیمایی بحرین

سوالات متداول برای حمل بار به بحرین

در ادامه می خواهیم، سوالات شما عزیزان درباره نحوه ارسال، نحوه محاسبه قیمت ارسال کالا، مدارک مورد نیاز برای انتقال کالا و … را پاسخ دهیم. همراهی در این بخش باعث می شود تا حدودی درباره شرایط، نحوه و شیوه ارسال کالا به کشور بحرین آگاهی پیدا کنید. پس با ما همراه باشید:

قیمت حمل بار دریایی به بحرین چقدر است؟

برای تعیین قیمت ارسال بار دریایی به بحرین فاکتور های مختلفی در نظر گرفته می شود. معمولا برای اینکه نرخ دقیق بار را مشخص کنند، به تناژ کالا و نوع ارسال که فله ای است یا کانتینری توجه می کنند. کالا های ارسالی انواع مختلفی دارند و گستره آن ها زیاد است. به همین منظور برای تعیین نرخ دقیق، بهتر است با یک کارشناس تماس گرفته شود.

حمل هوایی برای چه کالا هایی است؟

برای ارسال محصولات غذایی که سرعت فاسد شدن آن ها بالاست، از حمل بار هوایی استفاده می شود. همچنین برای حمل کالاهایی که از حساسیت بالایی برخوردارند مانند مبلمان و گوشت، از حمل هوایی استفاده می شود. بدون شک، از جمله مشکلاتی که اکثر مسافران و مهاجران با آن دست و پنجه نرم می کنند نحوه ارسال انواع بار به بحرین است. مطمئنا از  قوانین سخت گیرانه ای که ایرلاین ها برای حمل بار لحاظ کرده اند، با خبر هستید. هر شخص فقط می تواند مقدار بار مشخصی را به بحرین ارسال کند. از این رو، تاجران و مسافران به دنبال روش هایی هستند تا بتوانند بار های خود را در کمترین زمان ممکن، بدون محدودیت ارسال، با امنیت بالا و هزینه ای مناسب به بحرین ارسال کنند.

بهترین روش حمل بار هوایی چیست؟

با توجه به محدودیت هایی که شرکت های ایر لاین برای ارسال بار به بحرین در نظر گرفته اند، چه روشی مناسب تر است؟ در میان تمامی راه های ارسال بار به کشور بحرین مانند: حمل و نقل زمینی، دریایی تا ارسال کردن بار از طریق پست های پیشتاز و شرکت های کریر، می توان استفاده از سیستم فریت بار و حمل هوایی را بهترین روش ها دانست. زیرا، معضلات روش های دیگر را ندارد. همچنین مقرون به صرفه تر هم می باشد. امروزه، توجه بسیاری از افراد به سمت حمل بار و ارسال بار جلب شده است. تجار و مسافران علاقه دارند تا کالایی مانند: لوازم منزل، وسایل شخصی، ابزار های هنری، تجهیزات ورزشی و … را ارسال کنند. اما از قوانین گمرکی بین المللی دو کشور مبدا و مقصد آگاه نیستند. به همین دلیل در گمرک فرودگاه مقصد و مبدا دچار مشکلاتی می شوند.

چگونه از قوانین بین المللی ارسال هوایی به بحرین اطلاع پیدا کنیم؟

قبل از هر گونه اقدام برای ارسال بار هوایی، لطفا از قوانین و مقررات مربوطه اگاهی لازم را پیدا کنید. اگر قصد دارید بار های خود را به کشور بحرین ارسال کنید، می توانید به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی مراجعه کنید. سپس با استفاده از ناوگان های مدرن شرکت های بین المللی حمل و نقل، بار خود را ارسال کنید.

چه کالاهایی برای ارسال به بحرین ممنوع هستند؟

معمولا هر کشوری برای واردات خود، خط قرمز هایی را مد نظر دارد. در لیست کالا های ممنوعه وارداتی به کشور بحرین هم، مواردی مانند وسایل خطرناک متحرقه و مشروبات الکلی، خودنمایی می کند.

حجم کالای ارسالی چگونه محاسبه می شود؟

برای ارسال بار به کشور بحرین باید حجم کالا محاسبه گردد. فرمول خاصی برای محاسبه حجم در نظر گرفته می شود.

 طول×عرض×ارتفاع÷6= وزن حجمی کالا

طول، عرض و ارتفاع کالا نباید بیش تر از 2 متر باشد. زیرا، در سینی های هواپیما جا نخواهد شد.

امکان ارسال بسته پستی به بحرین وجود دارد؟

جالب است بدانید که ارسال کالا به بحرین از طریق پست نیز امکان پذیر است. معمولا کالا هایی که وزنشان بین 1 تا 20 کیلوگرم برای ارسال پستی مناسب هستند مانند: هدایا، اسناد یا مدارک دانشجویی و … . به طور خلاصه می توان گفت کالا هایی برای ارسال پستی پذیرش می شوند که شکل تجاری ندارند. ارسال کالا ها از طریق پست، به صورت درب به درب است. طول، عرض و ارتفاع کالا های پستی از 1 متر نباید بیشتر باشد. بسته بندی استاندارد در این نوع ارسال هم، دارای اهمیت ویژه ای است. معمولا کالا ها از طریق پست بعد از 1 الی 3 هفته کاری به مقصد می رسد.

چه مدارکی برای حمل بار به بحرین نیاز است؟

برای ارسال سریع بار به بحرین، می بایست شما از لحاظ قانونی یا تاجر باشید و یا مسافر. اگر تاجر یا مسافر هستید و حجم بار خرد و کمی دارید، ارسال بار سریع یا همان پست سریع بار به این کشور با هواپیما برای شما به صرفه تر می باشد. برای این ارسال، به صورت مسافری نیاز به پاسپورت و بلیط دارید. فرض کنید قصد ارسال فرش، مواد غذایی یا صنایع دستی (بار تجاری) را برای یکی از آشنایان خود به بحرین دارید و پاسپورت شما آماده نیست. در این شرایط، ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی از جمله مدارک لازم برای تشریفات گمرکی است.

 قیمت حمل بار به بحرین چطور محاسبه می گردد؟

برای محاسبه کردن هزینه بار به بحرین، شرایط مختلفی را باید در نظر گرفت. شرایط گوناگون و عوامل متفاوتی در ارسال بار نقش دارند که باعث می شوند قیمت دقیقی نتوان برای ارسال بار مشخص کرد. در ادامه درباره این عوامل به طور مختصر سخن خواهیم گفت. برای ارسال بار به بحرین، طول مسافت بسیار حائز اهمیت است. فاصله مبدا تا مقصد در هزینه بار نقش دارد. روش های ارسال بار (هوایی، زمینی، دریایی) از دیگر عواملی هستند که در قیمت بار تاثیر گذارند. بیمه نامه بین المللی و وزن بار هم فاکتور های می باشند که در میزان نرخ بار نقشی مهم ایفا می کنند. مواردی که گفته بسیار مهم هستند و باعث می شوند قیمت بار بالا یا پایین شود.

چرا حمل بار به بحرین با شاهان تجارت

به طور کلی، شرکت‌های حمل و نقل بار به بحرین، می‌توانند با ارائه خدمات حمل و نقل دریایی و هوایی، به تسهیل و راه‌اندازی فعالیت‌های تجاری مشتریان در این منطقه کمک کنند. با توجه به رشد روزافزون تجارت بین‌المللی و توسعه روابط تجاری با بحرین، استفاده از خدمات حمل و نقل بین‌المللی به دلیل امکانات به روز و قابل اعتمادی که ارائه می‌شود، به عنوان یک راه حل مناسب محسوب می‌شود.

شاهان تجارت، یک شرکت حمل و نقل بین‌المللی است که با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان در این صنعت، خدمات حمل و نقل ارزشمندی به کشور بحرین ارائه می‌دهد. این شرکت، به دلیل داشتن تجربه و مهارت لازم در زمینه حمل و نقل بین‌المللی، می‌تواند با ارائه خدمات حمل و نقل امن و به موقع، به مشتریان خود در کشور بحرین کمک کند تا فعالیت‌های تجاری خود را با راحتی بیشتری انجام دهند.

همچنین، شاهان تجارت با داشتن ارتباطات قوی با شرکای تجاری معتبر در بحرین، می‌تواند به عنوان یک مشاور قابل اعتماد در زمینه حمل و نقل بین‌المللی، به مشتریان خود پیشنهادهایی جامع و کارآمد ارائه دهد. این شرکت، با ارائه خدمات حمل و نقل دریایی و هوایی، قابلیت ارائه گزینه‌های متنوع حمل و نقل برای بارهای سنگین و حجیم یا بارهای حساس را دارد.

خروج از نسخه موبایل