حمل بار به هند – راهنمای صفر تا صد ارسال به صرفه بار به هند

ارسال بار به هند

هند پر جمعیت ترین کشور جهان بزاری بزرگ برای تجارت انواع کالا است. بازاری که با کمی درایت می‌توان سودی خوبی را برای بازرگانان به همراه بیاورد. خوشبختانه لاین های دریایی به طور مستقیم و روزانه در این مسیر فعالیت می‌کنند. بنابرین برای ارسال بار به هند هیچ چالشی وجود ندارد. اگر قصد دارید تجارت بین المللی از ایران و دیگر کشورهای جهان به هند را دارید، اطلاعات بسیاری را در این صفحه برای کمک به شما پیدا فراهم کرده ایم. این راهنما شامل اطلاعاتی در مورد استانداردهای حمل بار به هند، مقررات گمرکی، جزئیات برخی از محبوب ترین خطوط تجاری برای صادرات به هند، و راهنمای ترانزیت تایم ارسال بار به هند است.

حمل بار از تمام جهان به هند

ارسال بار دریایی به هند: قوانین و شرایط

دولت هند در چند سال گذشته به تدریج رویه‌های واردات را ساده‌سازی کرده است. روابط خوب دیپلماتیک بین ایران و هند کار را برای تجار ایرانی بسیار راحت کرده است. هند با حذف مجوز واردات برای بسیاری از انواع محصولات مصرفی و تسهیل ترخیص کالا باعث آسانتر شدن صادرات کالا به کشورش شده است.
در این راستا یک سیستم تبادل الکترونیکی داده (EDI) فراهم شده است. این سیستم امکان می‌دهد تا قبل از ورود کالا به مرز، اظهارنامه‌های واردات را برای شما ارسال کند، بنابراین زمان لازم برای ترخیص کالا از گمرک را کاهش می دهد.
برای ساده‌تر کردن فرآیند، اظهارنامه واردات شما که در هند به عنوان صورت‌حساب ورودی شناخته می‌شود، شامل تسهیلاتی برای ارزیابی میزان عوارض و مالیاتی است که باید بپردازید. همچنین امکان پرداخت عوارض به صورت الکترونیکی نیز وجود دارد.
با این حال، هر کسی که کالاهای تجاری را به هند ارسال می‌کند، باید کد واردکننده و صادرکننده (IEC) را از اداره کل تجارت خارجی هند دریافت کند. اگر به هند صادرات دارید، تجارت شما نیازی به IEC نخواهد داشت، اما واردکننده ای که با آن تجارت می کنید باید یک IEC داشته باشد.
در حالی که هند ممکن است یکی از ساده‌ترین کشورها برای صادرات یا واردات باشد، اما یکی از گران‌ترها نیز هست. تعرفه های گمرکی در حال حاضر حدود 15 درصد است، اگرچه برنامه هایی برای کاهش این نرخ ها مطابق با تعهدات انجام شده به سازمان تجارت جهانی (WTO) در دست اجرا است.

حمل بار به هند

حمل دریایی از ایران به کاری آسان، بدون دردسر و با نرخ قابل قبول است. خطوط منظم کشتی به بنادر هند، امکان ارسال مستقیم و بدون نیاز به ترانشیپ کالا سبب آسان ارسال بار دریایی به هند شده است.
شاهان تجارت ارائه دهنده انواع کانتینر های باری به هند است. همچنین شما می‌توانید کالاهای خود را نه تنها از بنادر ایران بلکه از دیگر بنادر جهان با ما به هند ارسال کنید. قیمت های پایین و بسیار مناسب ما قطعا شما را شگفت زده خواهد کرد.
ترانزیت کالا از هند به کشور های ترکمنستان، قزاقستان، تاجیکستان، ازبکستان و … تخصص ماست. حمل ترکیبی انواع کالا از مبدا هند و یا بلعکس را از ما بخواهید.
خطوط محبوب حمل و نقل دریایی اقیانوس به هند
حمل و نقل اقیانوس از بنادر سراسر جهان، از جمله بنادر دورتر مانند کانادا و استرالیا، به هند سرازیر می شود. همه خطوط حمل و نقل عمده واردکنندگان هندی را با شرکای تجاری در آمریکای شمالی و اروپا متصل می‌کنند، اما شلوغ‌ترین مسیرها، مسیرهایی هستند که واردات از چین و آسیای جنوب شرقی را به ارمغان می‌آورند. بنابراین شما میتوانید حمل خود را از کلیه بنادر به مقصد هند را از ما بخواهید. پنج مورد از محبوب ترین خطوط به شرح زیر است:

نینگبو (چین) به ناواشوا
نینگبو (چین) به موندرا
شانگهای (چین) به ناواشوا
شانگهای (چین) به موندرا
بندر عباس به نواشوا
بندر عباس به موندرا

قیمت ارسال بار به هند

حمل بار به هند با توجه به نوع و میزان کالا متغیر است. قطعا هزینه چارتر کشتی به هند با ارسال بسته پستی متفاوت است. فواصل میان بنادر بار هند بسیار زیاد است. شما متوانید بر استعلام سریع قیمت حمل و نقل به هند با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. بی شک بهترین مشاوره و قیمت را از ما خواهید گرفت.

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به هند

محموله های حمل و نقل شما به هند باید با مجموعه ای از اسناد همراه باشد ، همانطور که در مورد اکثر کشورها وجود دارد، ما در شاهان تجارت امور اسنادی و گمرکی شما را به انجام می‌رستانیم تا کمترین دغدغه را برای ارسال بار به هند داشته باشید. با این حال، برای پشتیبانی از اظهارنامه واردات باید مدارک زیر را ارائه دهید یا مار را برای تنظیم این مدارک یاری دهید.
فاکتور تجاری: اگر در یک قرارداد تجاری فروشنده هستید، باید یک فاکتور تجاری برای خریدار ارائه دهید. یک نسخه از آن نیز باید به مقامات گمرکی در هند ارائه شود. گمرک هند از فاکتور تجاری برای تعیین ارزش محموله و محاسبه عوارض قابل پرداخت استفاده خواهد کرد. در فاکتور تجاری نیز باید اینکوترمی که کالا را بر اساس آن حمل می کنید ذکر شود، زیرا مشخص می کند که آیا شما یا خریدار مسئول اظهارنامه واردات و ترخیص کالا هستید یا خیر.

اعتبار اسنادی: این سند از صادرکننده در برابر خطر عدم پرداخت توسط واردکننده محافظت می کند. اعتبار اسنادی توسط بانک واردکننده صادر می شود و به عنوان تضمینی برای دریافت وجه کالا توسط صادرکننده عمل می کند. با این حال، اساساً یک سند معاملاتی است که به عنوان بخشی از یک فروش بین المللی ارائه می شود و به علت تحریم ها از دسترس ما خارج است، مقررات واردات هند مستلزم آن است که یک نسخه از آن را در اختیار گمرک قرار دهید.
لیست بسته بندی: حاوی اطلاعات دقیق در مورد کالاهایی است که حمل می کنید.

گواهی مبدا : محل تولید یا تولید آنها را ثابت می کند.

محدودیت و ممنوعیت های ارسال بار به هند

مانند بسیاری از کشورها، برخی از محصولات و مواد یا به طور کامل برای واردات به هند ممنوع هستند، یا محدود هستند و بنابراین نیاز به مجوزها یا مجوزهای واردات ویژه دارند. لیست کاملی از این کالاها برای دانلود در وب سایت اداره کل تجارت خارجی هند در دسترس است، اما برای اینکه به شما ایده بدهیم که آیا باید مجاز بودن محموله های خود را بررسی کنید، در اینجا چند نمونه آورده شده است:

کالاهای ممنوعه وارداتی
مشروبات الکلی
محصولات حیوانی
تابلوهای مدار
قهوه
دارو
کپسول های اتش نشانی
مواد منفجره

کالاهای محدود شده
جواهر سازی
نقشه ها
جوز هندی، هل
گوشی و مودم
محصولات نفتی
کالاهای فاسد شدنی

چارتر کشتی باربری از ایران به بنادر هند

تردد کشتی های باربری میان دو کشور هند و ایران بسیار زیاد است. علت این امر مراودات بالای تجاری میان ایران و هند و همچنین قرارگیری ایران در راه دیگر شرکای تجاری هند است. که باید از مسیر خلج فارس کالای خود را به بنادر تجاری هند برسانند. از همین رو شاهان تجارت با در نظر گرفتن این نیاز، کشتی‌های باربری مختلفی را در اختیار تجار عیز قرار می‌دهد. اجاره کشتی‌های باربری میان هند و ایران می‌تواند به صورت چارتر زمانی، سفری باشد. تجربه ما سبب سود شما از حمل و نقل و تجربه شیرین از بازارهای هندوستان است. شما میتوانید با چارتر کشتی تمام یا بخشی از آن را اجاره کنید. چارتر کشتی قیمت حمل و نقل دریایی را به شدت پایین خواهد آورد. همچنین محموله شما را  از دیگر مسائل کشتی های باربری عمومی معصون می‌دارد. این هزینه ها شامل هزینه رزرو کانتینر، نبود کانتینر کافی، نبود به موقع کشتی یا حرکت دیر هنگام کشتی از بندر و ..  دیگر مسائل که از حوصله خارج است.

شاهان تجارت کلیه خدمات در اجاره کشتی باربری، تخلیه و بارگیری در بندر مبدا و مقصد، امور گمرکی مبدا و انبارداری کالا شما را بر عهده می‌گیرد.

مهمترین بنادر هند

حمل بار هوایی به هند

البته حمل و نقل هوایی سریعترین راه برای ارسال محصولات تجاری به هند است، اما در مقایسه با کشتیرانی اقیانوسی پرهزینه است. با این حال، اگر مقادیر کمتری کالا ارسال می کنید، و به خصوص اگر ارزش بالایی داشته باشند، نیاز به کاهش زمان حمل و نقل و فراهم کردن امن ترین محیط حمل و نقل، انتخاب شما را برای حمل و نقل بین المللی سوق می دهد – و احتمالاً شما را برای پرواز انتخاب می کند. محموله شما به هند

اگر چنین انتخابی داشته باشید، بخش های زیر برای شما جالب خواهد بود. باز هم، جزئیات ارائه شده در اینجا همه مربوط به حمل و نقل هوایی از بندر به بندر است، اما در باربری شیپا، گزینه های درب به در و بندر به در را نیز ارائه می دهیم — بنابراین شما می توانید مناسب ترین راه حل را برای کسب و کار خود انتخاب کنید.

خطوط حمل و نقل هوایی با حجم بالا به هند

از ایران همواره پرواز مستقیمی به هند وجود ندارد. معمولا پروازها از فرودگاه بین المللی ایران به دوحه، دبی و استانبول و سپس به دیگر شهر های هندوستان می‌رود. این بدان معنا نیست که نتوانید حمل بار هوایی به هند داشته باشید. بار شما ممکن است دو یا چند مرحله مجزا از ترانزیت بین المللی را طی کند.
بسیاری از شرکت های حمل و نقل مسافران و محموله ها را از طریق دبی، ابوظبی و سایر فرودگاه های منطقه خلیج فارس به مقصد نهایی خود در هند هدایت می کنند. این واقعیت در حجم ترافیک هوایی در حال حرکت بین این نقاط و پایانه های مهم حمل و نقل هوایی هند بسیار مشهود است.

محبوبیت ها و محدودیت های حمل بار هوایی به هند
حمل بار هوایی به هند منوط به اضافه بار مسافری بدون هزینه گمرکی و کالای تجاری است. در روش ارسال بار به هند اگر وزن کالا بیش از 45 کیلوگرم است. قیمت ارسال بار مناسب خواهد بود در غیر این صورت ارسال پستی پیشنهاد می‌شود. در حمل بار هوایی علاوه بر هزینه ارسال، هزینه گمرکی هم برای کالای ارسالی لحاظ میگردد. البته اضافه بار مسافری در صورت تجاری نبودن از این قاعده مستثا است.
در اینجا لیست پنج مسیر برتر ما برای حمل و نقل هوایی به هند است .
دبی به دهلی
دبی به بمبئی
کویت به بمبئی
مسقط به بمبئی
هنگ کنگ به دهلی

حمل بار هوایی به هند برای انواع اضافه بار مسافری و بار تجاری قابل انجام است. همچنین متذکر می‌شویم که نباید ابعاد بار از 2 متر تجاوز کند. زیرا در قسمت بار جا نخواهد شد. برای ارسال بار هوایی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

ارسال بسته پستی به هند

ارسال انواع هدیه ، مدارک دانشجویی، اسناد کالا هایی که وزن آن کمتر از 20 کیلو گرم است، از طریق پست به هند ارسال می‌شوند. پست خارجی بدون هزینه گمرکی است. این خدمت کالا را تا درب منزل گیرنده اسال می‌کند. شاهان تجارت آماده عقد قرارداد با آنلاین شاپ‌های محترم جهت ارسال محصولات تا درب منزل مشتریان هندیشان است.

ارسال بسته پستی به هند

 

خروج از نسخه موبایل