باربری بین المللی

حمل و نقل بین المللی

 

شرکت باربری بین المللی

حمل و نقل بین بین المللی به تمام نقاط اروپا و آسیا

فعال در کلیه جاده‌ها و مسیرهای ترانزیتی کشور 

شرکت باربری بین المللی   عضویت ‌های مختلف مانند کنوانسیون تیر، اتاق بازرگانی، اتاق صنایع و معادن ایران و… را دارد. و به این واسطه میتواند سرعت، و اختیارات بیشتری را جهت حمل و نقل بین المللی کالا بدست آورد.

شرکت حمل و نقل جاده ای

حمل بار به اروپا و آسیا

 

 با بروز و مجهز کردن ناوگانش، خود را در صدر لیست بهترین شرکتهای حمل و نقل بین المللی قرارداده است. کاهش هزینه‌ها و صرفه‌جویی وقت مشتریان از اهمیت بالایی برخوردارست. به همین دلیل ما با 30 سال تجربه در امر باربری بین المللی خدمات یک پارچه و لجستیکی را به شما عزیزان ارائه میدهد.

حمل انواع محمولات را به صورت صادرات، واردات و ترانزیت بر عهده می‌گیرد. این شرکت دارای نمایندگی‌های فعال در کشورهای مختلف می‌باشد. این امر باعث قوی‌تر شدن مجموعه و گستردگی خدمات تخصصی به مشتریان عزیز شده است.

خوش نامی در ایران و دیگر کشورها باعث اعتماد و راحتی مشتریان می‌شود. حمل انواع بار را از کلیه شهرهای ایران و بصورت مستقیم انجام میدهد همیچنین توانسته با مسیرهای حمل متفاوت قیمت حمل و نقل بین المللی را به بشدت کاهش دهد.

 

ما دارای نمایندگی در تمام گمرکات و مبادی کشور و همچنین نمایندگی در دیگر کشورهای جهان می‌باشیم.  ما روزانه حجم بالایی از کالا از طریق این نمایندگی‌ها ارسال می‌کنیم. همچنین توانستیم طیف بزرگی از خدمات حمل و نقل بین المللی کالا و خدمات لجستیکی را به صورت منظم ارائه دهیم. و بر آن شدیم تا خدمات حمل را بصورت صفر تا صد و یک پارچه به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

این باربری بین المللی در قالب تیمی متشکل از فعالین برتر حوزه حمل و نقل بین المللی و با ارائه سرویس‌های مرتب ریلی، کامیونی، دریایی و هوایی توانسته است اعتماد مشتریان داخلی و خارجی عزیز را جلب نماید.

باربری بین المللی با سال‌ها تجربه و خوش نامی در بازار جهانی، بار انواع محموله را با کمترین قیمت به مقصد می‌رساند. این شرکت با بکارگیری روش های مناسب حمل خدمات خود به مشتریان عزیز ارائه می‌هد.

سرویس باربری بین المللی 

 با داشتن انواع ماشین چادری، یخچالی، کفی، تیغه، سوختی و همینطور کاردی مجرب و کار آزموده حمل انواع کالا به اقصی نقاط مختلف جهان را عهده‌دار می‌شود.

این خدمات به صورت مجزا و در صورت درخواست مشتریان ارائه می‌شود.

“سال ها تجربه و سرمایه را در هم آمیختیم تا با کیفیت‌ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهیم”

باربری بین المللی

 

مشخصات تریلرهای در اختیار

 

حمل و نقل جاده ای و ترکیبی

تریلر یخچالی:

برای حمل كلیه کالاهای بسته بندی شده‌ای استفاده می‌شود كه حمل و نقل آنها مستلزم رعایت شرایط دمایی خاص باشد. در این نوع تریلرها انواع محصولات مختلف از قبیل مواد غذایی، دارویی، لبنیات، سبزیجات، میوه، مواد اولیه شیمیایی و محصولات پروتئینی (گوشت، مرغ، ماهی) و سایر محصولات فریز شده (بستنی و فراورده های لبنی فریز شده …) با این كاربری قابل حمل هستند. تأمین سرمای مورد نیاز این نوع از تریلرها از طریق موتور مستقل سرد كننده‌ای است كه در قسمت جلوی تریلر نصب شده و فن های پرتاب هوا نیز که در آن ها تعبیه شده است باعث گردش هوای سرد داخل فضای کانتین می باشد و با وجود ترموستات، باعث میشود تا همیشه دما در محدوده مورد نیاز قرار داشته باشد. این ترموستات فرمان روشن و خاموش شدن موتور در زمانهای مناسب را صادر می‌كند. ابعاد بار خور این تریلر با طول13/50، عرض و ارتفاع 2/50 می‌باشد که فضای کابین دمای محیط(27+) را تا منفی 40 درجه می تواند پشتیبانی نماید.

تریلر چادری:

تریلر چادری جهت حمل انواع محموله های بسته‌بندی شده در پالتهای چوبی، فلزی،‌ كارتن، جعبه و یا حتی كیسه های بزرگ استفاده می‌شود و همچنین حمل کالاهای حجیم فاقد بسته بندی نیز توسط این نوع تریلر امكانپذیر می باشد. مهار بار در تریلر چادری به كمك تسمه و یا زنجیرهایی صورت می‌گیرد كه به قلابهای تعبیه شده در پروفیلهای كناری متصل می‌شوند. وجود 4 یا 5 درب آلومینیومی در طرفین همراه با تیركهای افقی، اسباب تقویت بیشتر در مهار بارهای حجیم به شمار می‌رود. بارگیری تریلر چادری میتواند از طرفین و به صورت همزمان انجام شود. چنانچه سقف تریلر كشویی باشد، گزینه بارگیری از بالا برای بارهای با طول زیاد نیز ممكن است. برخورداری از شاسی و کف چوبی مستحكم این امكان را فراهم میكند كه در صورت نیاز لیفت تراك بتواند داخل فضای کانتین به راحتی تردد نماید. ابعاد بار خور این تریلر با طول 60/13 و عرض 50/2 و ارتفاع 75/2 می باشد.

تریلر کفی:
تریلر کفی به دلیل عدم وجود دیواره در بیشتر موارد برای حمل کالاهایی بکار گرفته میشود که ابعاد نا متعارف و حجیم داشته مانند گوی های حجیم، قطعات و ماشین آلات بزرگ، دستگاه های راه سازی، انواع کانتینرها، میلگرد، تیر آهن و… ابعاد بار خور این تریلر با طول 80/13 و عرض 55/2 میباشد

تریلر تیغه:
تریلر تیغه جهت حمل كانتینرهای 20 تا 40 فوت است.و به طور کلی این تریلر جهت حمل کانتینر مورد استفاده قرار میگیرد. فلز بکار رفته در ساخت این تریلر از نوع سبک و بسیار مستحکم است و قادر به بارگیری کانتینرهای سنگین نیز می باشد.

تریلر کمرشکن:
اگر بخواهیم این نوع تریلر را معرفی کنیم باید اشاره کنیم به تعریف تریلر کفی با این تفاوت كه هم ابعاد آن (طول و عرض) و هم ظرفيت حمل آن از كفي به مراتب بيشتر است کمر شکن به شکل کفی با یک شکستگی در ابتدا و عرض مساوی یا بیشتر نسبت به کفی با ارتفاع سطح بارگیر کمتر از کفی است، از این تریلر برای حمل کالاهای سنگین و متمرکز و غیر قابل تفکیک استفاده می شود. بصورت سنتی کمرشکن 5 محور و 11 محور در ایران وجود دارد که حمل با این وسیله جزء گروه سنگین می باشد. رانندگان اين كاربري‌ها علاوه بر اسكورت شدن ملزم به رعايت مقررات خاصي مانند محدودیت در سرعت، ساعات تردد و به كارگيري علائم راهنمایی جهت جلوگيري از حوادث رانندگي می باشند.

تریلر بوژی:
بوژی در اصل یک کلمه فرانسوی میباشد و در لغت به معنای محور است بوژی هم مانند کمر شکن دارای بارگیری غیر ثابت و محور های متغیر می باشد با این تفاوت که در آن از سیستم هیدرولیکی توزیع نیرو برای حمل کالاهای فوق سنگین و غیر قابل تفکیک استفاده شده است و به علت امکان افزایش و کاهش محور میتوان هرنوع وزنی را با آن حمل کرد. و مانند کمرشکن رانندگان آن دارای همان نوع محدویت ها و حتی بیشتر در حمل و نقل کالای ترافیکی می باشند.

 

باربری بین المللی خرده بار

ممکن است میزان محموله کمتر از گنجایش یک تراک باشد. در این زمان برای صرفه جویی در هزینه حمل دو یا سه محموله مشابه را با یک ماشین بارگیری می‌کنند. به این عمل، اصطلاحا گروپاژ می‌گویند. تجمیع خرده بار معمولا در انبارهای مرکزی ما صورت می‌گیرد. حمل و ارسال خرده بار به صورت دوره‌ای انجام می‌گردد.. و در هر دوره ارسال خرده بار حداکثر 3 محموله قابل بارگیری می‌باشد. این سرویس فقط برای محموله‌های مناسب با  ماشین‌های چادری ارائه می‌گردد.

 

خروج از نسخه موبایل