...
خدمات حملدسته‌بندی نشده

مراحل صادرات زعفران

صادرات زعفران

حمل بار به تمام کشور ها شماره تماس : 09151060970

مدارک مورد نیاز برای ارسال زعفران در مبدا

 

ارسال زعفران معمولا از مبدا فرودگاه هاشمی نژاد مشهد به دیگر نقاط جهان انجام می‌شود. برای ارسال کالا زعفران باید حتما آن را تحت یک برند بفرستید. در صورتی که کالای شما فله است و برندی ندارید. تمام عملیات برندسازی زعفران شما توسط شرکت  به انجام می‌رسد. اگر کالای شما فله است و مقدار آن کمتر از 5 کیلوگرم می‌توانیم از دیگر برندها برای ارسال کالای شما استفاده کنیم. اما می‌بایست 23 گرم زعفران برای ارائه به آزمایشگاه و گرفتن گواهی‌های لازم استاندارد و پزشکی ارائه شود.

همچنین برای ارسال زعفران زیر صد گرم نیازی به ارائه هیچ گونه مدرکی نمی‌باشد.

اسناد و مدارک مورد نیاز برای ارسال زعفران به دیگر کشورها شامل: گواهی استاندارد، گواهی مبدا، اینویس و پکینگ لیست، گواهی FDA و آنلایز می‌باشد. این مدارک به صورت تام و تمام توسط شرکت  آماده و به همراه زعفران به مقصد ارسال می‌شود.

 

گام به گام ارسال و صادرات زعفران به ترکیه

 

ترکیه کشور همسایه با فرهنگی مشابه به مردم ایران است از این رو سبک غذایی این کشور بسیار نزدیک به ایران می‌باشد. زعفران از قدیمی‌ترین ادویه‌های مشترک در بین این دو کشور است که طرفداران زیادی دارد. حال صادرات این محصول پر درآمد و لذیذ قوانینی وجود دارد که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

صادرات زعفران چند مورد کارشناسی دارد که بایستی صادرکننده در ایران به این موارد تک به تک جواب دهد.  و یا مدارک مربوط به آن وصول کرداند. این مدارک برای مقصد ترکیه مورد نیاز است. بقیه کشورها بصورت مکمل در ادامه ذکر می‌گردد.

ترکیه برای ترخیص بعضی کالاها قوانین خاصی در نظر گرفته است. زعفران نیز دارای قانونین خاص جهت ترخیص است. گیرنده کالای زعفران در ترکیه باید شرکت باشد. افراد حتی دارای تابعیت از ترکیه نمی‌تواند به عنوان گیرنده بارنامه ثبت شوند. لازم به ذکر است که زعفران زیر 100 گرم را می‌توان برای شخص ارسال نمود.

شرکتی که به عنوان گیرنده در بارنامه ثبت می‌شود باید دارای مجوز فروش زعفران باشند. 

 

برای ارسال بار به صورت فله نگرانی نداشته باشید. کلیه امور در داخل ایران و ترکیه توسط ما به انجام می‌رسد.

 

شرطی است غیر قابل انکار. در مقصد ترکیه. صادرکنندگان عزیز با در نظر داشته باشند یرای صدور گواهی استندارد و بهداشت در مبدا نیز باید 23 گرم زعفران را به آزمایشگاه تحویل دهند.

 

گام به گام ارسال و صادرات زعفران به روسیه

 

علاوه بر مدارک بالا برای ارسال بار زعفران به روسیه باید آنالیز محموله را برای گیرنده جهت ترخیص ارسال کنیم. گمرک روسیه بسیار سختگیر است. 

 

گام به گام ارسال و صادرات زعفران به آمریکا

 

برای ارسال بار مواد خوراکی خصوصا زعفران به آمریکا باید مجوز FDA را ازسازمان بهداشت و غذا تهیه کرد.

 

گام به گام ارسال و صادرات زعفران به هند

 

مراحل ارسال زعفران به هند دقیقا مشابه مراحل ارسال زعفران به ترکیه می‌باشد.

 

مراحل ارسال بار زعفران به اقصی نقاط جهان

 

ارسال این کالا به دیگر مناطق جهان همچون امارات، اسپانیا، چین  و… با مخدودیت های کمتری همراه است . برای ارسال کالا به تمام نقاط جهان کافیست طول، عرض ، ارتفاع و وزرن کالای خود را به کارشناسان حمل ما اعلام فرمایید. شرکت کلیه امور صادرلت زعفران از صفر تا صد به انجام می‌ر‌ساند. این خدمات شامل

بسته بندی برای کالای فله

صدور اینویس و پکینگ لیست

صدور گواهی بهداشت

انجام امور آزمایشگاهی

انجام امور گمرکی همراه با کارت بازرگانی

ارسال به تمامی نقاط جهان

 

حمل بار به تمام کشور ها شماره تماس : 09151060970

شاهان تجارت

ما در شاهان تجارت آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره درباره هر یک سرویس‌های لجستیک هستیم.ما به طور پیوسته و در 7 روز کاری پیگیر امورات شماییم تا سلامت محموله‌های شما را تضمین کنیم. ما را به خوش نامی و سرعت در کار می‌شناسند. برای استفاده خدمات لجستیک میتوانید با یکی از شماره های موجود در سایت در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا