شرکت حمل ریلی

شرکت حمل ریلی بین المللی

برای استعلام قیمت حمل ریلی با کارشناسان ما تماس بگیرید09151060970

خوش آمدید

حمل بار با قطار

شرکت حمل ریلی 

سال‌ها دانش و تجربه را در هم آمیختیم تا بهترین خدمات حمل ریلی را در اختیارتان قرار دهیم. تامین کننده انواع واگن در هر زمان. ارائه دهنده بهترین قیمت قطار باری.

خدمات قطار باری 

حمل ریلی بین المللی بصورت صفر تا صد

استعلام قیمت باربری قطار بین المللی:  09151060970

حمل بار با قطار 

اکسپیدتور ریلی

شرکت حمل ریلی فعال در کلیه خطوط ریلی بین المللی ایران و دیگر کشورهای آسیای میانه، CIS، کشورهای حوزه قفقاز و اروپاست. این شرکت پروژه حمل بار با قطار را بصورت روزانه به انجام میرساند.
شرکت حمل و نقل بین المللی  به وسیله انواع واگن‌های در اختیار، خدمات متنوع حمل بار با قطار را بصورت صادرات ،واردات و ترانزیت به تجار گرامی ارائه می‌دهد. انواع واگن‌های در اختیار این شرکت مسقف، مخزن‌دار، لبه بلند، لبه کوتاه، فله بر، حمل خودرو با قطار و حمل حیوانات و… می‌باشد.

 با استفاده از امتیازات و قراردادهای مختلف تامین واگن، مشکل نابرابر عرضه و تقاضا واگن را برای تجار گرامی از بین برده ایم.

قیمت حمل بار ریلی چگونه محاسبه می‌شود

پارامترهای مختلفی در تعیین شیوه حمل یک محموله و یا حتی انتخاب نوع وسیله در هر یک از رویه‌های حمل اثر گذارند. از جمله آن ماهیت محموله، قوانین و مقررات در کشور مبدا، کشور مقصد و کشورهای در مسیر، مدت زمان حمل، نرخ حمل بار، میزان محموله و… .

هریک از این پارامترها به طور جداگانه در حمل بار با قطار  امری حیاتی و تعیین کننده دارد. سود بازرگانان و تجار متاثر از همین عوامل است. ما به پشتیوانه تجربه و دانش خود; کار حمل ریلی را برای مشتریانمان آسان و پرسود کرده‌ایم. و تواستیم برندی معتبر در این راستا ایجاد کنیم.
حمل بار با قطار به علت نبودن راه ارتباطی دریایی با کشورهای حوزهCIS بسیار مناسب است. تعرفه حمل بار ریلی بسیار پایین می‌باشد. همینطور وجود مزیت هایی زیاد قطار باری، ظرفیت عالی را برای حمل انواع بار پروژه ای و فله بوجود آورده است. ایران در مسیر ریلی خود دارای انواع واگن‌های باری با ظرفیت های مختلف است. واگن های باری به علت گنجایش بالا بارگیری نسبت به تریلی و مصرف سوخت پایین بسیار بسیار ارزانتر میباشد. 

 پروژه های بلند مدت و کوتاه مدت ریلی را به صورت منظم در مبادی ریلی کشور به انجام می‌رساند. در این راستا خدمات مختلفی را به بازرگانان محترم ارائه می‌نماید .

دیگر خدمات

اجاره ی واگن باربری در مشهد و سرخس تأمین واگن در مشهد و سرخس

با توجه به حجم بالای صادرات بار از مشهد و سرخس به سمت آسیای میانه، و تعداد کم واگن دولتی در مشهد و سرخس نسبت به حجم تقاضا، گروه حمل و نقل ریلی شاهان تجارت، اقدام به واردات واگن خصوصی (واگن امدادی) در جهت جبران کمبود واگن برای ارسال بارهای وارداتی و صادراتی شما نموده است.

واگن امدادی چیست 

قسمتی از واگن های امدادی از داخل ایران و قسمتی از آنها از کشورهای ترکمنستان و ازبکستان تأمین می شود همچنین شرکت حمل ریلی شاهان تجارت جهت تأمین واگن لبه بلند دولتی ارزان قیمت، جهت رفاه حال شما و بهینه سازی هزینه های حمل و نقل ریلی برای شما، اقدام خواهد نمود. لذا جهت تأمین واگن درایستگاه های ریلی مشهد و سرخس واقصی نقاط ایران، حدود 5 الی 7 روز قبل از ارسال بار با ما تماس بگیرید. واگن های روسی و ایران متناسب با وزن و حجم محموله ی ارسالی شما، در ابعاد و اشکال متفاوت توسط شرکت حمل ریلی شاهان تجارت تأمین خواهد شد.
واگن های روسی تأمین شده معمولاً متناسب با نیاز شما در انواع مسقف، لبه بلند و پلتفرم می باشند.

نحوه رزرو واگن باری

چنانچه پس از تقاضای شما، واگن های روسی یا ایرانی، توسط ما به ایستگاه ورود کند وصاحب کالا به هر دلیلی از بارگیری امتناع نماید و یا اینکه ارسال بار را به تعویق اندازد یا کلاً کنسل نماید، بایستی بابت کنسلی واگن مقدار معینی هزینه بر حسب دلار پرداخت گردد. لذا قبل از تأمین واگن از حدود 5 الی 7 روز قبل، شرکت حمل ریلی شاهان تجارت، مبلغی معین را به عنوان پیش پرداخت، جهت اطمینان برای وارد کردن واگن دریافت می نماید. در رابطه با هزینه بابت تأمین واگن دولتی قطعاً هزینه ی کمتری را نسبت به واگن خصوصی (امدادی) بایستی پرداخت نمایید. اما واگن های دولتی همیشه و به تعداد زیاد در دسترس نیستند. 

گاه برای دریافت یک واگن دولتی بایستی هفته ها و یا ماه ها در صف انتظار باشید. بنابراین استفاده از واگن های امدادی (خصوصی) اجتناب ناپذیر است.
واگن های خصوصی (امدادی) که معمولاً از کشورهای ترکمنستان و ازبکستان وارد می شوند؛ به وسیله ی دیزل وارد ایستگاه سرخس، یا ایستگاه مشهد می شوند که مکان ورود واگن بستگی به این دارد که محل بارگیری محموله ی شما در مشهد یا سرخس باشد. از زمان ورود واگن به ایستگاه محل بارگیری، واگن امدادی (یا همان خصوصی) به مدت 48 ساعت در اختیار صاحب کالا برای انجام بارگیری می باشد. اگر بارگیری در این 48 ساعت انجام نشود، پس از آن به مدت هر شب 900 هزار تومان تا سه شب، هزینه ی خواب به واگن تعلق می گیرد. برای سه شب دوم، هزینه ی خواب واگن خصوصی برابر با شبی 000/200/1 تومان می باشد و همچنین هزینه ی خواب برای سه شب سوم، معادل با شبی 000/700/2 تومان می باشد.
جهت اجتناب از پرداختن هزینه ی خواب واگن خصوصی، شرکت حمل بار با قطار شاهان تجارت، سعی دارد هماهنگی های لازم را به عمل آورد تا واگن دقیقاً زمان رسیدن تریلی حمل کالا به ایستگاه راه آهن، به ایستگاه ورود کند، تا بلافاصله بار از روی تریلی بر روی واگن در طی چند ساعت تخلیه و بارگیری شود و قبل از اینکه مدت 48 ساعت به پایان برسد، محصولات بر روی واگن بارگیری شده، پس از صدور بارنامه، واگن به سمت مرز خروجی اعزام گردد تا از ایجاد هزینه های اضافی خواب واگن، اجتناب گردد. واگن های وارد شده از ترکمنستان و ازبکستان و یا به اصطلاح همان واگن های روسی، معمولاً در انواع مسقف روسی، لبه بلند روسی و پلتفرم روسی می باشند که این انواع واگن خود در اندازه های متفاوت از نظر طول و عرض و ارتفاع بارگیری تأمین می شوند. در مورد واگن های لبه بلند، بایستی این مطلب را درنظر داشته باشید که این نوع واگن ها مناسب برای انتقال آن دسته از بارهایی هستند که در برابر تغییرات جدی آب و هوا آسیب پذیر نیستند. انواع زیادی از محصولات صادراتی با این نوع واگن ها ارسال می شوند. اما از آنجایی که سقف این نوع واگن ها، باز می باشد و سرپوشیده نیست، لذا برای ارسال بارهایی که در برابر با دوباران آسیب پذیر هستند، روی سقف این نوع واگن ها را چادرکشی می کنند که این چادرهای پوشاننده ی واگن های لبه بلند نیز، از لحاظ نوع و جنس و قیمت به انواع مختلفی تقسیم می شوند که ارزانترین نوع چادر کشی برای هرواگن، ایستگاه راه آهن محاسبه خواهد شد.
برای بارگیری بعضی از انواع بارها مانند نئوپان بایستی واگن ها از دو طرف بارگیری شوند. و صاحب کالا برای بارگیری این نوع بار به وسیله ی لیفتراک در راه آهن بایستی دو برابر هزینه ی بارگیری متحمل گردد.
بعضی از انواع بارهای شیمیایی به هیچ عنوان از طرف راه آهن مجوز بارگیری در واگن های Open top یا همان «سرباز» را ندارند و بایستی این نوع بارهای شیمیایی صد در صد درواگن های مسقف بارگیری شوند. چرا که جریان هوا و رطوبت و تغییرات دما، بر روی خواص این محصولات تأثیر گذار هست و دچار انفعالات شیمیایی خواهند شد.

تأمین واگن باری در مشهد، سرخس و اینچه برون:

گروه شاهان لجستیک فعالیت خود را از سال ها پیش در عرصه ی حمل کالا مربوط به قطارهای باربری و ناوگان حمل ریلی به مرحله ی اجرا در آورده است هم اکنون این گروه حمل و نقل ریلی، می تواند سرویس ها و خدمات مورد نیاز تجار و صادر کنندگان عزیز را از جمله تهیه ی بارنامه های ریلی، و کلیه ی اسناد لازم ترانزیتی و اسناد صادراتی مورد نیاز ارائه نماید.

مرزهای ریلی سرخس و اینچه برون، لطف آباد ارتباط ایران با ترکمنستان و کشورهای CIS، روسیه، افغانستان و چین

مرز رازی ارتباط ایران با ترکیه و کشورهای اروپایی

مرز آستارا ارتباط ایران با روسیه، آذربایجان، گرجستان و قزاقستان

حجم و ابعاد بارگیری انواع واگن باری 
ابعاد-واگن-2-محور
ابعاد-واگن-4-محور
ابعاد-واگن-50-تن -ترک-
کالاهای مناسب و نامناسب جهت حمل ریلی

مناسب

کالای فله

کالای فله عموما در ابعاد وسیع حمل می‌شود. حمل در مسیرهای زمینی به علت ظرفیت کم کامیون‌ها مرغون به صرفه نیست. از طرفی نبود واگن و انتظار برای رزرو واگن برای بازرگان امری سخت و و پرزیان تلقی میشود. شاهان تجارت برای حل این مشکل قراردادهای مختلف ریلی را انعقاد کرده و توان تامین واگن در هر زمان را برای تجار با پایین ‌ترین تعرفه حمل ریلی فراهم ساخته است.

کالای مایع و یا سوختی

هزینه حمل بار با قطار برای کالای مایع و سوختی به علت وجود واگن‌های مخزن‌دار بسیار کم میباشد.

خودرو

واگن‌های ویژه حمل خودرو با قطار موجود است برای گرفتن هزینه حمل کالا با قطار در مسیر واردات و صادرات این کالا با متخصصین ما تماس حاصل فرمایید.

کانتینر

واگن‌های کفی مناسب برای حمل کانتینر برای بارهای ترانزیتی و بارگیری بر روی کشتی آماده ارائه خدمات به مشتریان در داخل و خارج از کشور می‌باشند.

دام

واگن‌های حمل دام به صورت واردات و صادرات در مسیرهای ریلی کشورهای CIS، چین، ترکیه و اروپا

مصالح ساختمانی و صنعتی

مناسبترین هزینه حمل بار با قطار برای اینگونه کالاهاست. وجود انواع واگن کار را براب بازرگانان بسیار راحت کرده است.

نامناسب

کالای فاسد شدنی

متاسفانه امکانات ما برای ورود واگن‌های یخچالدار مهیا نشده است بنابراین برای حمل اینگونه محمولات شرکت شاهان تجارت حمل به وسیله کامیونهای یخچالی را به شما عزیزان پیشنهاد می‌کند.

خرده بار

باربری بین المللی قطار به علت گستره کار خود فعلا نمیتواند این سرویس را ارائه دهد. سرویس‌های هوایی و زمینی این شرکت پاسخگویی نیاز شما عزیزان می‌باشد.

خودرو

متاسفانه حمل خودرو به صورت تک انجام نمی‌شود.

نمونه تجاری

شاهان تجارت نمونه های تجاری وارداتی و صادراتی را با سرویس‌های هوایی تحت پوشش قرار می‌دهد.

سرویس توشه

حمل و نقل ریلی داخلی سرویس توشه را به مردم عزیز ارائه مینماید. اما متاسفانه این سرویس به صورت بین المللی قابل ارائه نیست.

کالای ممنوعه

با توجه به کد تعرفه کالا ممکن است، محموله دارای قوانینی خاصی در حمل ریلی باشد. لطفا این مورد را متخصصین ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × چهار =

WeCreativez WhatsApp Support
اگر نیاز به کمک دارید میتوانید از پشتیبانان ما در واتساپ سوال کنید
سلام من میتونم کمکت کنم