شرکت باربری بین المللی

حمل و نقل بین بین المللی به تمام نقاط اروپا و آسیا

فعال در کلیه جاده‌ها و مسیرهای ترانزیتی کشور 

شرکت باربری بین المللی   عضویت ‌های مختلف مانند کنوانسیون تیر، اتاق بازرگانی، اتاق صنایع و معادن ایران و… را دارد. و به این واسطه میتواند سرعت، و اختیارات بیشتری را جهت حمل و نقل بین المللی کالا بدست آورد.

شرکت حمل و نقل جاده ای

حمل بار به اروپا و آسیا

 با بروز و مجهز کردن ناوگانش، خود را در صدر لیست بهترین شرکتهای حمل و نقل بین المللی قرارداده است. کاهش هزینه‌ها و صرفه‌جویی وقت مشتریان از اهمیت بالایی برخوردارست. به همین دلیل ما با 30 سال تجربه در امر باربری بین المللی خدمات یک پارچه و لجستیکی را به شما عزیزان ارائه میدهد.

حمل انواع محمولات را به صورت صادرات، واردات و ترانزیت بر عهده می‌گیرد. این شرکت دارای نمایندگی‌های فعال در کشورهای مختلف می‌باشد. این امر باعث قوی‌تر شدن مجموعه و گستردگی خدمات تخصصی به مشتریان عزیز شده است.

خوش نامی در ایران و دیگر کشورها باعث اعتماد و راحتی مشتریان می‌شود. حمل انواع بار را از کلیه شهرهای ایران و بصورت مستقیم انجام میدهد همیچنین توانسته با مسیرهای حمل متفاوت قیمت حمل و نقل بین المللی را به بشدت کاهش دهد.

 

کریر مستقیم : 09151060970

ما دارای نمایندگی در تمام گمرکات و مبادی کشور و همچنین نمایندگی در دیگر کشورهای جهان می‌باشیم.  ما روزانه حجم بالایی از کالا از طریق این نمایندگی‌ها ارسال می‌کنیم. همچنین توانستیم طیف بزرگی از خدمات حمل و نقل بین المللی کالا و خدمات لجستیکی را به صورت منظم ارائه دهیم. و بر آن شدیم تا خدمات حمل را بصورت صفر تا صد و یک پارچه به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

این باربری بین المللی در قالب تیمی متشکل از فعالین برتر حوزه حمل و نقل بین المللی و با ارائه سرویس‌های مرتب ریلی، کامیونی، دریایی و هوایی توانسته است اعتماد مشتریان داخلی و خارجی عزیز را جلب نماید.

باربری بین المللی با سال‌ها تجربه و خوش نامی در بازار جهانی، بار انواع محموله را با کمترین قیمت به مقصد می‌رساند. این شرکت با بکارگیری روش های مناسب حمل خدمات خود به مشتریان عزیز ارائه می‌هد.

سرویس باربری بین المللی 

 با داشتن انواع ماشین چادری، یخچالی، کفی، تیغه، سوختی و همینطور کاردی مجرب و کار آزموده حمل انواع کالا به اقصی نقاط مختلف جهان را عهده‌دار می‌شود.

 • خدمات حمل انواع محموله مانند اثاثیه منزل، مواد غذایی، پتروشیمی، کالای صنعتی، مواد سوختی، خودرو، انواع سنگ( کپ، اسلب) و… .
 • حمل بار به صورت فول تراک  و خرده‌بار.
 • خدمات حمل کالا به صورت صفر تا صد شامل بسته بندی در مبدا
 •  بارگیری در مبدا
 • امور گمرکی و مرزی مبدا و مقصد
 • تحویل به گیرنده و تخلیه در مقصد

این خدمات به صورت مجزا و در صورت درخواست مشتریان ارائه می‌شود.

“سال ها تجربه و سرمایه را در هم آمیختیم تا با کیفیت‌ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهیم”

باربری بین المللی خرده بار

ممکن است میزان محموله کمتر از گنجایش یک تراک باشد. در این زمان برای صرفه جویی در هزینه حمل دو یا سه محموله مشابه را با یک ماشین بارگیری می‌کنند. به این عمل، اصطلاحا گروپاژ می‌گویند. تجمیع خرده بار معمولا در انبارهای مرکزی ما صورت می‌گیرد. حمل و ارسال خرده بار به صورت دوره‌ای انجام می‌گردد.. و در هر دوره ارسال خرده بار حداکثر 3 محموله قابل بارگیری می‌باشد. این سرویس فقط برای محموله‌های مناسب با  ماشین‌های چادری ارائه می‌گردد.

 • باربری خرده بار به آسیای میانه: ترکمنستان، قرقیزستان، ازبکستان، قزاقستان به صورت ریلی
 • باربری خرده بار به عراق: بغداد، نجف، کربلا، بصره، سامره، کاظمین، العماره، ناصریه
 • باربری خرده بار به  تمامی نقاط داخلی آلمان: هامبورگ، برلین، مونیخ، فرانکفورت
 • باربری خرده بار به تمامی نقاط داخلی ترکیه: استانبول، ازمیر، مرسین و …
 • باربری خرده بار و گروپاژ به کشورهای اروپایی: سوئد، انگلستان، اتریش، ایتالیا
 • باربری خرده بار به  کشور افغانستان: هرات، کابل و مزار شریف

مشخصات تریلرهای در اختیار

حمل و نقل جاده ای و ترکیبی

مسیرهای حمل

عراق

عراق

کشور عراق در غرب کشور و دارای مبادی متعدد مرزی با ایران است. عراق بیشترین مرز همسایگی با ایران را دارد. همچنین یکی از مهمترین مقصدهای کالای صادراتی ایران محسوب میشود. به همین خاطر ارسال بار به عراق معمولا به صورت منظم و پروژه ای انجام می‌شود. حمل انواع کالا بخصوص کالای صنعتی و مواد غذایی، از جزوه اقلام اصلی است که به عراق صادر میشود. کشور عراق و ایران در مرزهای متعدد از جمله مهران، باشماق، چذابه، ثمرچین، پرویزخان و… هم مرز هستند. اکثرا حمل به کردستان عراق از طریق مرز باشماق و دیگر نقاط از طریق مرز مهران انجام می‌گردد.

حمل بار به عراق
حمل بار به عراق

شاهان تجارت روزانه انواع ماشین‌های حمل بار را روانه این مبادی و گمرکات کشور می‌کند. زرین  ترابر با داشتن انواع ماشین چادری، سوختی، یخچالی، کفی، بوژی سرویس‌های متعدد جاده ای را ارائه میدهد.

سرویس ویژه گروپاژ به صورت دوره ای برای حمل خرده بار به عراق در اختیار مشتریان عزیز قرار میگیرد. برای گرفتن مشاوره و دریافت قیمت حمل بار به عراق لطفا با متخصصین ما تماس حاصل فرمایید.

ترکیه

ترکیه

ترکیه در همسایگی ایران و کشورهای اروپایی قرار دارد. ماشین‌های ایرانی برای سفر به کشورهای اروپایی باید از مسیر این کشور تردد نمایند همینطور به علت مهاجرت‌های صورت گرفته به این کشور خوش آب و هوا باعث شده انواع محمولات ایرانی به این کشور صادر گردد.

شرکت شاهان تجارت انواع محمولات به صورت صادرات( بارگیری از کلیه شهرهای ایران)، واردات و ترانزیت در مسیر ایران و ترکیه انجام میدهد.

حمل بار به ترکیه
حمل بار به ترکیه

حمل اثاثیه منزل به ترکیه، حمل خرده بار به ترکیه، حمل انواع محمولات فاسد شدنی، کالای سوختی، مواد پتروشیمی، لباس و وسایل شخصی و… همه روزه توسط شرکت شاهان تجارت به انجام می‌رسد.

شاهان تجارت با داشتن نمایندگی در مرز ایران و ترکیه سلامت بار مشتریانش را تضمین میکند.

ارسال بار، بسته به نوع کالا در شرایط مختلفی انجام میشود. ممکن است بخاطر ابعاد و نوع محموله و… شرایط ارسال بار به کلی تغییر کند. ما به واسطه تجربه و نمایندگان فعال خود ارزانترین و بهترین شیوه حمل را به شما معرفی میکنیم. برای اطلاع از قوانین و قیمت حمل بار به ترکیه با متخصصین ما تماس حاصل فرمایید.

سوریه

سوریه

کشور سوریه در همسایگی عراق و ترکیه قرار دارد. سوریه به تازگی جزء یکی از اصلی‌ترین مقصدهای صادرات کالاهای ایرانی قرار گرفته است. مواد و مصالح ساختمانی، مواد اولیه کارخانه ها، مواد پتروشیمی و سوختی از جمله مهمترین اقلامی هستند که به این کشور صادر می‌شود.

حمل بار به سوریه
حمل بار به سوریه

شرکت شاهان تجارت با سالها اندوخته خود در زمینه ارسال بار، سرویس‌های مختلف حمل بار را در اختیار شما عزیزان قرار میدهد. میتوانید برای گرفتن مشاوره و قیمت حمل بار به سوریه با متخصصین ما تماس حاصل فرمایید.

افغانستان

افغانستان

افغانستان در شرق ایران و به سبب ارتباطات ریشه دار فرهنگی با ایران باعث شده ایران یکی از بزرگ‌ترین طرف‌های تجاری افغانستان باشد. پس از سرنگونی طالبان و روی کار آمدن نظام سیاسی جدید در افغانستان روابط تجاری افغانستان و ایران افزایش چشمگیری داشته‌است. البته این روابط تاکنون بیشتر صادرات ایران به افغانستان بوده‌است. ایران و افغانستان در زمینه بازسازی شبکه حمل و نقل افغانستان همکاری دارند.

حمل و نقل بین المللی
حمل و نقل بین المللی

مقادیر بسیار زیادی از کالا وارد این کشور می‌شود. شرکت شاهان تجارت روزانه پروژه‌های مختلف حمل بار به افغانستان را به انجام میرساند.

کلمات مرتبط:

پاکستان

پاکستان

پاکستان به لحاظ استراتژیک در نقطه حساسی از آسیا و در مسیر اتصال چین به مدیترانه و هند به آسیای مرکزی قرار دارد و در مدت هزاران سال، این سرزمین، محل تلاقی، ذوب و جوشش فرهنگ‌های گوناگون، بازرگانان و گردشگران، زائران و مردان روحانی بوده است.  ساکنان شبه قاره دین اسلام را از طریق عالمان، عارفان، ادیبان، شاعران و هنرمندان ایرانی پذیرفتند. این گونه انتقال فرهنگی، سبب تشکیل حکومت مسلمانان و پدیدار شدن مراودات فرهنگی شده است. این مبادلات باعث نزدیکی دو کشور ایران و پاکستان شده است.

شرکت شاهان تجارت پروژهای مختلف حمل بار به پاکستان را به انجام رسانده همینطور محموله های متنوعی از این کشور را به سایر کشورها ترانزیت کرده است.

حمل بار به پاکستان
حمل بار به پاکستان

با وجود مناسبت‌های نزدیک دو کشور حمل بار به پاکستان دارای یکسری قوانین، شرایط و ترفندهایی خاصی است. که مسیرهای صادرات به این کشور را از دیگر مسیرها متمایز کرده است. شرکت حمل و نقل بین المللی شاهان تجارت با سی سال تجربه در امر باربری بین المللی شرایط لازم برای حمل بار به پاکستان را برای تجار گرامی فراهم ساخته است. ارسال بار به پاکستان بصورت جاده ای همه روزه از طریق مرزهای زمینی در حال انجام است.

روسیه
حمل و نقل بین المللی به روسیه
حمل و نقل بین المللی به روسیه

روسیه

پهناورترین کشور جهان است که در شمال اوراسیا قرار دارد. این کشور در آسیای شمالی و اروپای خاوری واقع است و با اقیانوس آرام شمالی و اقیانوس منجمد شمالی؛ و نیز با دریای خزر، دریای سیاه، و دریای بالتیک مرز آبی دارد. روسیه با ۱۴ کشور آسیایی و اروپایی مرز زمینی، و با کشورهای پیرامون دریای برینگ، دریای ژاپن، دریای خزر، دریای سیاه، و دریای بالتیک مرز آبی دارد.

حمل بار به روسیه با رویه های مختلف حمل و نقل انجام میشود. حمل و نقل جاده ای به روسیه به علت مراودات نزدیک ایران و روسیه همیشه در حال انجام است. شرکت شاهان تجارت با ارائه نرخ ویژه حمل بار به روسیه شرایط خاصی را برای بازگانان به وجود آورده است.

کلمات مرتبط:

اروپا

شرکت حمل و نقل بین المللی ایران اروپا

شاهان تجارت با فعالیت گسترده در خط  اروپا  جز فعالین شرکتهای حمل و نقل ایران اروپا می‌باشد. حمل اثاثیه منزل به اروپا، حمل مواد غذایی به کشورهای اروپایی ، حمل سنگ و مصالح ساختمانی، واردات تجهیزات و دیگر اقلام، ثبت سفارش، امور گمرکی ، خدمات Door to Door , …  ازجمله خدماتی است که شاهان تجارت به مشتریانش ارائه میدهد.

حمل بار به اروپا به صورت جاده ای بیشتر برای مواد غذایی و فاسد شدنی مورد استفاده قرار میگیرد. و مدت زمان ترانزیت بین 7 تا 10 روز میباشد. ما دارای ناوگانی مجهز و رانندگان تعلیم دیده مناسب این مسیر هستیم.

شرکت حمل و نقل ایران اروپا
شرکت حمل و نقل ایران اروپا

شاهان تجارت ارسال بار به اروپا را به صورت تخصصی به انجام میرساند. همینطور در رویه های دیگر حمل و نقل خدمات مختلفی را ارائه میدهیم.