شرکت حمل و نقل بین المللی

حمل گرانول

صادرات گرانول تجارتی منطقه ای و فرامنطقه ای

حمل بار به تمام کشور ها شماره تماس : 09151060970

گرانول، محصولی است که از ترکیب مواد مختلف به صورت دانه‌های کوچک ساخته می‌شود. این دانه‌ها ممکن است از مواد چون پلاستیک، چوب، یا فلز تشکیل شده باشند. گرانول به دلیل ویژگی‌های متنوع و کاربردهای گسترده‌ای که دارد، به عنوان یک ماده اولیه مهم در صنایع مختلف شناخته می‌شود.

گرانول صادراتی پلاستیک
گرانول صادراتی پلاستیک

صادرات گرانول راهی آسان برای ورود به بازارهای جهانی

صادرات و حمل گرانول به بازارهای جهانی امکان توسعه کسب و کار و افزایش سهم درآمد کشور را فراهم می‌کند. با توجه به تقاضای روزافزون برای مواد اولیه در صنایع مختلف، صادرات گرانول به کشورهای همسایه و حتی بازارهای دوردست، به عنوان یک فرصت طلایی برای توسعه کسب و کار شما خواهد بود.
معمولاً کشورهای واردکننده گرانول از ایران، علاقه‌مند به مواد مختلفی هستند که توسط ایران تولید می‌شوند. برخی از کشورهای واردکننده گرانول ایران عبارتند از:

کشورهای حاشیه خلیج فارس:کویت، عمان، امارات متحده عربی و قطر از کشورهایی هستند که ممکن است به عنوان بازارهای وارداتی برای گرانول‌های تولیدی ایران عمل کنند.
کشورهای آسیای میانه:کشورهایی مانند ترکمنستان، افغانستان، عراق و پاکستان نیز از مقاصدی هستند که ایران ممکن است گرانول‌های خود را به آنها صادر کند.
کشورهای اروپایی:برخی از کشورهای اروپایی نیز ممکن است به عنوان بازارهای وارداتی برای گرانول‌های ایران در نظر گرفته شوند، مانند آلمان، اسپانیا و ایتالیا.
این کشورها ممکن است به دلایل مختلف از جمله نیاز به مواد خام برای صنایع مختلف یا تامین مواد اولیه برای تولید محصولات، به گرانول‌های تولیدی ایران علاقه داشته باشند.

بسته بندی جهت صادرات و حمل گرانول

گفتیم گرانول دانه های ریز و درشت مواد اولیه است و جنس و ماهیت های مختلف دارد. با توجه به ماهیت خشک اکثر دانه های گرانول امکان بسته بندی آسان و ارزان این ماده وجود دارد. برای اکثر انواع گرانول بهترین و ارزانترین روش بسته بندی استفاده از کیسه های جامبو بگ یک تنی است. چرا که هم هزینه بسته بندی را پایین می‌آورد و هم کار تخلیه و بارگیری را آسان می‌کند. چرا که یک لیفتراک میتواند به آسانی و به سرعت بار رو جابه جا کند و دیگر نیازی به نیرو و هزینه اضافه کارگری نخواهد بود.

کیسه جامبو مخصوص حمل گرانول
کیسه جامبو مخصوص حمل گرانول

 

مدارک و اسناد مورد نیاز برای حمل گرانول

صادرات گرانول همراه با مدارک و اسناد مناسب می‌تواند به یک فرآیند سریع‌تر و ساده‌تر تبدیل شود.

فاکتور فروش و لیست کالا:این اسناد شامل اطلاعاتی از جمله نام و آدرس فروشنده و خریدار، جزئیات کالاها و خدمات، قیمت‌ها، تعداد و واحد‌های اندازه‌گیری می‌شود.

بارنامه:این سند برای ارائه اطلاعات درباره محموله، مشخصات فرستنده و گیرنده، نحوه حمل و نقل و دیگر جزئیات حمل را شامل می‌شود.
گواهی مبدأ (Certificate of Origin): تأیید می‌کند که کالا در کشور مبدأ تولید شده است و می‌تواند تأثیرات مالی و تجاری داشته باشد.
گواهی بهداشت  و استاندارد (Health Certificate): این گواهی برای گرانول های همچون مواد غذایی و دارویی یا با منشا گیاهی و جانوری مورد نیاز است. نشان می‌دهد که کالاها به معیارهای بهداشتی مشخصی مطابقت دارند.
گواهی بیمه (Insurance Certificate):اطلاعات مربوط به بیمه کالاها در طول حمل و نقل را فراهم می‌کند.
پروفرما فاکتور (Proforma Invoice):یک نسخه پیش فاکتور است که قبل از انجام معامله به خریدار ارائه می‌شود و اطلاعات کلی از معامله را در بر می‌گیرد.
مدارک مربوط به گمرک (Customs Documents):شامل اظهارنامه گمرکی، اسناد مربوط به پرداخت مالیات و گمرکی، و سایر مدارک مرتبط با گمرک و واردات و صادرات.
اطمینان از کامل و صحیح بودن این اسناد از اهمیت بسیاری در فرآیند حمل و نقل بین‌المللی گرانول برخوردار است.

کارخانه‌های تولیدی گرانول صادراتی

شناخت کارخانه‌های تولیدی گرانول و ارتباط مستقیم با آنها می‌تواند کیفیت و تأمین مواد اولیه را تضمین کند. بازدید از کارخانه‌ها و بررسی فرآیند تولید، به شما اطمینان می‌دهد که محصولات گرانول بهترین استانداردهای کیفی را دارا هستند.
یکی از مسائل حائز اهمیت در صادرات گرانول، تضمین کیفیت محصولات است. اعتبار برند شما به میزان تطابق محصولات با استانداردهای بین‌المللی و کنترل کیفیت بستگی دارد. توجه به این نکته که کارخانه‌های تولیدی گرانول از تجهیزات مدرن و فرآیندهای تولید پیشرفته استفاده می‌کنند، به افزایش اعتبار و در نتیجه افزایش فروش کمک خواهد کرد. تولید کننده‌گان ایران با پیشتازی در تولید گرانول و پلیمر پلاستیک می‌توانند بهترین کیفیت را ارائه دهند.

انواع گرانول

گرانول انواع مختلفی دارد و به علت نگهداری، حمل آسان و پایین آوردن هزینه های تولید بسیار محبوب و مورد توجه قرارگرفته است. برای انواع گرانول می‌تواند موارد زیر را نام برد.

 گرانول پلاستیکی از فرآوری مواد اولیه پلاستیکی مانند پلی اتیلن، پلی پروپیلن، پلی استایرن و سایر پلاستیک ها تهیه می شود. گرانول پلاستیکی معمولاً برای تولید محصولات پلاستیکی مانند بسته بندی، ظروف و سایر محصولات استفاده می شود.

گرانول لاستیکی از فرآوری مواد اولیه لاستیکی مانند لاستیک طبیعی، لاستیک مصنوعی و سایر لاستیک ها تهیه می شود. گرانول لاستیکی معمولاً برای تولید محصولات لاستیکی مانند تایر، تسمه، واشر و سایر محصولات استفاده می شود.

گرانول شیمیایی از فرآوری مواد شیمیایی مانند مواد اولیه شوینده، مواد اولیه رنگ و سایر مواد شیمیایی تهیه می شود. گرانول شیمیایی معمولاً برای تولید محصولات شیمیایی مانند شوینده ها، رنگ ها و سایر محصولات استفاده می شود.

گرانول مواد غذایی همچون گرانول گندم، جو، سویا برای مصارف انسانی و تولید غلات صبحانه. گرانول ذرت، لوبیا و سویا برای تولید مواد غذایی دامی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

گرانول غذایی
گرانول غذایی

از دیگر انواع گرانول با کاربردهای متنوع می‌توان به گرانول کود، سوخت، صنعتی، دارویی و فلزی اشاره کرد.

بازاریابی برای صادرات گرانول

استراتژی بازاریابی شما مستقیماً بر موفقیت صادرات تأثیرگذار است. توسعه بازارهای هدف، شناسایی رقبا و نیازهای مشتریان، و ارائه پیشنهادها و تخفیف‌های خاص برای مشتریان جدید، اقداماتی هستند که می‌توانند به تقویت جایگاه شما در بازارهای جهانی کمک کنند. با ارائه نمونه‌ها و توضیحات کامل از محصولات گرانول شما، مشتریان خارجی را متقاعد کنید که این محصولات بهترین انتخاب برای نیازهای آنها هستند.

شرکت در نمایشگاه ها، ایمیل مارکتینگ، ساخت بروشورها و مستندسازی از تولید و کاربرد محصول از موارد موثر بازاریابی محصول هستند.

حمل گرانول

حمل گرانول از نمونه ارسالی شما تا تناژهای بالا توسط شاهان تجارت انجام می‌شود. شاهان تجارت با سال‌ها فعالیت در حمل کالا می‌تواند کلیه امور صادراتی کالای شما را به انجام برساند. حمل و نقل به صورت هوایی، دریایی و زمینی با بهترین نرخ و بالاترین کیفیت سبب می‌شود تا بازارهای پایداری را برای خود جذب کنید.
چرا که دریافت به موقع مواد اولیه کارخانه برای مشتریان شما اهمیت دارد. شاهان تجارت کلیه امور گمرکی و حمل و نقل را با سرعت و قیمت رقابتی ارائه می‌نماید.

حمل ریلی گرانول

حمل ریلی گرانول به صورت صادرات،واردات و ترانزیت ازمبدا ایران به کشورهای آسیای میانه و بعکس حمل انواع گرانول پلاستیک و پلیمیری از ایران به قزاقستان، ازبکستان، تاجیکستان، روسیه و…
حمل انواع گرانول غذایی از اسیای میانه به ایران
حمل انواع گرانول معدنی به صورت ترانزیت

حمل دریایی گرانول

حمل دریایی گرانول به صورت فله و کانتینری در دریای شمال و جنوب کشور. حمل به صورت ترکیبی از اقصی نقاط جهان

حمل جاده ای گرانول

 حمل جاده ای به صورت فول تراک و یا خرده بار به کشورهای اروپایی، پاکستان، افغانستان، عراق و ترکیه

نتیجه‌گیری:

صادرات گرانول نیازمند برنامه‌ریزی دقیق، کنترل کیفیت فراگیر، و استفاده از راهکارهای بازاریابی مناسب است. از مدارک صحیح گرانول برای عبور از مراحل گمرکی استفاده کرده و از خدمات حمل و نقل با تجربه برای ارسال به مقصد بهره‌مند شوید. شاهان تجارت می‌توانید صادرات گرانول خود را به یک تجربه موفق و سودآور تبدیل کنید.

حمل بار به تمام کشور ها شماره تماس : 09151060970

شاهان تجارت

ما در شاهان تجارت آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره درباره هر یک سرویس‌های لجستیک هستیم.ما به طور پیوسته و در 7 روز کاری پیگیر امورات شماییم تا سلامت محموله‌های شما را تضمین کنیم. ما را به خوش نامی و سرعت در کار می‌شناسند. برای استفاده خدمات لجستیک میتوانید با یکی از شماره های موجود در سایت در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا