9 برنامه‌ حمل و نقل بین المللی جاده ای

برنامه‌ حمل و نقل بین المللی

امروزه برای سریع ترشدن فرآیند حمل و نقل اپ های مختلفی ایجاد شده است. رویکرد اکثر این اپلیکیشن‌ها اتصال مستقیم راننده با صاحب کالاست. اما اینکه چقدر می‌توان به این اپلیکشن ها اعتماد کرد. یا چقدر به صاحب کالا کمک تا پایین‌ترین نرخ حمل و نقل بین المللی را بدست آورد. مسئله ی است که به مرور زمان و تست و خطا بدست می‌آید . حال اینکه باید برای بررسی بیشتر هر یک از این برنامه ها وقت و زمان گذاشت. خوشحال می‌شویم تا تجربه خود را در مورد استفاده از هر کدام یک از برنامه ها با ما در میان بگذارید تا بتوانیم بهترین برنامه موجود در ایران را به دیگر کابران اعلام کنیم. تا توسعه دهندگان  در یک فضای رقابتی سالم بهترین خدمات را به تجار عزیز ارائه نمایند. در زیر برنامه های موجد در گوگل پلی و بازار را آورده ایم و توضیحات ارائه شده صرفا نتیجه کاربران است و هیچ توصیه یا عدم توصیه مبنی بر استفاده این برنامه های حمل و نقل بین المللی را نداریم.

 

  1. برنامه جاده رانندگان

جاده ، سامانه جامع و هوشمند حمل بار در ایران می‌باشد که صاحبان بار و شرکت‌های حمل‌ونقل را بدون واسطه به جامعه بزرگ رانندگان ماشین‌های سنگین متصل می‌کند. این برنامه بیش از صد هززار نصب فعال دارد و رتبه 4.2 را تا آخرین ویراش این نوشته بدست آورده است.

مزایای عضویت در سامانه جاده:

رایگان: رانندگان می‌توانند با نصب اپلیکیشن جاده به صورت کاملا رایگان از این سامانه استفاده و بدون پرداخت هزینه‌ای بار خود را حمل نمایند.

حذف واسطه: با ایجاد ارتباط مستقیم بین صاحبین بار و رانندگان، واسطه‌ها از میان برداشته شده و نیاز به پرداخت کمسیون نیست.

بار دائم: با استفاده از این سامانه می‌توانید 7 روز هفته و هر ساعت از شبانه روز بار پیدا کرده و کسب درآمد کنید.
دوسربار: در اپلیکیشن، رانندگان گرامی می‌توانند با انتخاب یک بار، همزمان بار برگشت را رزرو کنند.

 

2. جاده باربری | اعلام بار صاحبان بار

جاده ، سامانه جامع و هوشمند حمل بار در ایران می‌باشد که صاحبان بار و شرکت‌های حمل‌ونقل را بدون واسطه به جامعه بزرگ رانندگان ماشین‌های سنگین متصل می‌کند.

چرا از سامانه جاده استفاده کنید؟

 

3. نورینتــ حمل نقل داخلی و بین المللی

گروه شرکت های حمل و نقل نوری افتخار این را دارد که با بیش از نیم قرن تجربه در ضمینه حمل و نقل فراورده های نفتی و کالا و حمل و نقل بین الملی در خدمت شما عزیزان باشد.

و اکنون با پیشرفت تکنولوژی از این طریق پاسخ گویی بهتر و مطمئن تری برای حمل ونقل سریع و بخصوص ارزان تر باشیم

 

4. اوبار | Ubaar سامانه هوشمند حمل بار

اوبار با استفاده از معیار‌های مختلفی نظیر تناژ بار،‌ مسافت، نوع ماشین و … قیمت حمل بار شما را مشخص می‌کند.

مشخصات برنامه
کرایه مناسب: اوبار با تعریف استانداردهای قیمت‌گذاری هوشمند و حذف واسطه‌ها مناسب‌ترین کرایه حمل بار را به شما پیشنهاد می‌دهد.
رصد لحظه‌ای: می‌توانید بار خود را بصورت لحظه‌ای رصد کرده و از ارسال صحیح آن مطمئن شوید.
ثبت سفارش آسان: می‌توانید در هر مکان و هر ساعت از شبانهٰ‌روز سفارش حمل بار خود را در سامانه اوبار ثبت کنید.
عضویت و شروع به کار: ابتدا اپلیکیشن اوبار را نصب کنید،‌ شماره همراه خود را وارد کرده و کد ارسال شده را وارد کنید. حال می‌توانید با از طریق اپلیکیشن اوبار،‌ سفارشات خود را ثبت و مدیریت کنید.
تغییرات آخرین نسخه: دسترسی به اطلاعات راننده بلافاصله پس از گرفتن بار توسط او
بهبود ارتباط صاحب کالا و راننده و حذف کامل واسطه ها
مشخص بودن دقیق جزئیات صورت مالی

 

5. رانندگان باروان |حمل هوشمند بارBAR1

بار وان یک سامانه هوشمند حمل بار برای شماست
به سادگی با موبایل خود، بارهای اعلامی سراسر کشور را مشاهده کن
کرایه تن کیلومتر همه بارها را بطور رایگان استعلام کن
بارهای مناسب بارگیر خودتو در کل کشور ببین
راحت و سریع بار رفت و برگشت مناسب بارگیر خودتو رزرو کن
هزینه ها را کاهش و درآمد خود را افزایش بده و بیشتر کنار خانواده ات باش
* دیگر مزایا و خدمات ویژه «باروان» برای رانندگان کامیون
دسترسی رایگان به سامانه استعلام قیمت تن بر کیلومتر
استعلام و پرداخت عوارض جاده ای بصورت آنلاین
قابلیت محاسبه جزئیات هزینه های بارنامه (حقتو بدون و بگیر)
استعلام و مشاهده آخرین بارنامه
قابلیت مشاهده بارنامه های صادر شده برای راننده
دریافت حواله دولتی لاستیک کامیون
دریافت و مشاهده حواله بار
امکان عضویت در سالن های اختصاصی اعلام بار مجازی کشور
قابلیت درخواست بار مورد علاقه جهت اعلام و حمل
استعلام و تمدید کارت هوشمند
استعلام کارت سوخت
استعلام و پرداخت خلافی ، جریمه، نمره منفی و …
استعلام بیمه شخص ثالث
ثبت نام نیمه یدک
جستجوی پیشرفته ؛ جستجوی صوتی بار بر اساس نوع وسیله نقلیه، نوع بار، موقعیت جغرافیایی و …
امکان ارتباط با صاحب کالا و تحویل‌گیرنده کالا
حذف دلالان و واسطه‌های سودجو
عدم اتلاف وقت و جستجوی بی حاصل بار
مشاهده، انتخاب و رزرو آنلاین بارها در هر زمان و در هر مکان حتی از منزل
همچنین با توجه به رویکرد علمی و آموزشی باروان برای ارتقاء هر چه بهتر رانندگان کامیون و خانواده های آنها از لحاظ علمی و اجتماعی و فنی و برنامه ریزی های صورت گرفته می تواند به حرفه ای تر شدن این بخش از جامعه و افزایش منزلت اجتماعی آنان کمک شایانی کند
باروان بازارگاه الکترونیکی هوشمند حمل بار جاده ای است که بستر ارتباط مستقیم بين رانندگان، صاحبانِ بار و شرکت های حمل و نقلی فراهم کرده است.
هدف باروان مدرن سازی حمل و نقل ، شفافیت و نظارت کارآمد ، صرفه جویی در هزینه ها ، حذف واسطه های سودجو در اعلام و حمل بار ، کرامت شغل رانندگی ، برنامه ریزی دریافت بار رفت و برگشت برای رانندگان کامیون در همه مسیرها ، راحت تر کردن شغل حمل بار و حفظ محیط زیست با بکارگیری بهترین تکنولوژی و راه حل های روز دنیاست.

 

6. باریار رانندگان | اعلام بار سراسری

باریار، سامانه هوشمند اعلام بار سراسری
باریار، سامانه هوشمند اعلام بار سراسری است که صاحبان بار و شرکت ‌های حمل و نقل را بدون واسطه و رایگان به جامعه بزرگ رانندگان ماشین‌های سنگین متصل می کند.
باریار یک سامانه اعلام بار سراسری و لحظه ای در کشور است که بر اساس نیاز رانندگان ، شرکت های حمل و نقل و صاحبان بار توسط جمعی از جوانان فعال و متخصصان حوزه حمل و نقل جاده ای طراحی و تولید شده است. با استفاده از این اپلیکیشن اعلام بار سراسری، شما در هر نقطه از ایران که باشید، می توانید به اعلام بار روزانه در تمامی نقاط کشور، بدون واسطه و رایگان دسترسی داشته باشید.

· در اپلیکیشن اعلام بار سراسری باریار می‌توان بار را بر اساس نوع ماشین (تریلی، جفت، تک، خاور، وانت و ..) ، بارگیر ، مبدا و مقصد دلخواه انتخاب نمود و همزمان بارهای چند روز آینده را مشاهده کرد و برای برگشت خود، بار مناسب خود را انتخاب و برنامه ریزی کرد. (راننده میتواند بار دو طرف خود را رایگان و سریع پیدا کند.)

· رانندگان ماشین‌ های سنگین در سراسر کشور ، با نصب اپلیکیشن اعلام بار باریار و وارد نمودن شماره موبایل خود ، می‌توانند از هزاران اعلام بار روزانه در این برنامه مطلع شوند .

· سامانه اعلام بار باریار با اتصال به کانال و گروه های تلگرامی به همراه ربات هوشمند اعلام بار، بستر مناسبی را جهت رفاه رانندگان گرامی فراهم نموده تا هر راننده متناسب با نیاز و شرایط خود ، از اعلام روزانه هزاران بار مناسب خود مطلع گردد .

چگونگی عضویت و شروع به کار :
پس از نصب اپلیکیشن اعلام بار باریار و وارد کردن شماره همراه ، کدی از اعلام بار باریار برای شما ارسال میشود و با وارد کردن این کد به اپلیکیشن وارد شوید و از تمامی قابلیت های باریار از جمله مشاهده ی هزاران بار سراسری، گوش به زنگ و … استفاده کنید.

مزایای باریار برای رانندگان:
نیاز و راحتی رانندگان برای پیدا کردن بار مناسب در کمترین زمان ممکن ، مهم ترین فاکتور طراحی و تولید اپلیکیشن اعلام بار سراسری باریار بوده است. برخی از مزایای این اپلیکیشن اعلام بار سراسری عبارتند از:
· رایگان بودن خدمات باریار
رانندگان می‌توانند با نصب اپلیکیشن اعلام بار باریار، بدون پرداخت هزینه‌ای، بار خود را حمل نمایند.
· امکان ارتباط مستقیم و بدون واسطه با اعلام کننده بار
در باریار بدون واسطه و رایگان اطلاعات شرکت‌های حمل‌ونقل و صاحبان بار را مشاهده می کنید و با آن‌ها تماس می گیرید.
· گوش ‌به ‌زنگ
با این قابلیت بدون مراجعه به اپلیکیشن، اعلام بارهای متناسب با نیاز و شرایط شما، به شما اعلام می‌شود. (دیگه لازم نیست وقتتون رو هدر بدید و هی دنبال اعلام بار بگردید. فقط کافیه منتظر باشید تا خود باریار به شما اعلام بار کنه)
· بار دائم همه روزه
با استفاده از اپلیکیشن اعلام بار سراسری باریار، می‌توانید 7 روز هفته در هر ساعت از شبانه روز بار مناسب خود را پیدا کرده و کسب درآمد کنید.
· فیلتر بار
می توان بارها متناسب با علاقه و موقعیت و شرایط راننده مثل مبدا و مقصد دلخواه ، نوع بار گیر و…. فیلتر کرد و به بار مورد نظر خود رسید.
· رزرو بار برگشت (مشاهده ی بارهای چند روز آینده)
هر راننده می تواند بر اساس مسیر برگشت خود به واسطه اپلیکیشن اعلام بار باریار، بارهای چند روز آینده را مشاهده کند و براساس برنامه ریزی شخصی خود، بار مورد علاقه خودش را انتخاب و برای حمل آن برنامه ریزی کند.

دیگر خدمات سامانه اعلام بار سراسری باریار
نصب و راه اندازی برنامه باریار بسیار ساده و سریع است. رانندگان می توانند از طریق ثبت نام با شماره همراه خود به هزاران اعلام بار سراسری دسترسی داشته باشند.

باریار کاربری ساده ای دارد. تنها کافی است این برنامه را باز کنید تا انواع بارها بر اساس نوع بارگیر به شما نمایش داده شود. هر کدام از این اعلام بارها اطلاعاتی مانند مبدا، مقصد، نوع بسته بندی، تناژ، هزینه حمل و … را در ساده ترین حالت در اختیار راننده قرار می دهد.

رانندگان می توانند بارهای مختلف را بر اساس مسیر رفت و برگشت و نوع ماشین خود به صورت رایگان در سامانه باریار مشاهده و انتخاب کنند.

مهم ترین مزیت باریار به عنوان اولین و معتبرترین سامانه اعلام ‌بار در کشور ، این است که امکان برقراری ارتباط مستقیم بین راننده و صاحبان بار را برقرار کرده است. در این حالت واسطه گری و پرداخت کمیسیون از بین می رود.

سامانه باریار به صورت 24 ساعته (24-8) در 7 روز هفته به رانندگان خدمات ارائه می دهد. رانندگان می توانند در هر ساعت از شبانه روز و در هر روز هفته ( حتی روزهای تعطیل رسمی) از باریار استفاده کنند.

باریار دغدغه ای جز اطلاع رسانی سریع بار به رانندگان عزیز کشورمان ندارد. تیم پشتیبانی باریار در کنار شما خواهند بود تا تمامی مشکلات شما را در سریع ترین زمان ممکن حل کنند.

 

7. برنامه حمل و نقل بین المللی

اپلیکیشن حمل و نقل بین المللی صادرات و واردات و ترخیص کالا

کالای شما در جیبتان هست با اپلیکیشن حمل و نقل بین المللی

به اطلاع میرساند شرکت حمل و نقل بین المللی زمرد راه سعادت نماینده رسمی شرکت حمل و نقل بین المللی بایتور ترکیه در ایران با اقدامی اپلیکیشنی طراحی کرده است که با استفاده رایگان از این اپلیکیشن با نام حمل و نقل بین المللی ، صاحب کالایان محترم امکان این را دارند که پس از نصب نرم افزار فقط با کلیک روی آیکون( فرم کرایه حمل) و تکمیل مشخصات بار و ارسال،کرایه حمل کالای خود از مبادی کلیه کشورهای جهان به ایران و بلاعکس را در مدت زمان کوتاهی از طریق ایمیل یا تماس تلفنی دریافت نمایند.

صاحب کالایان محترم میتوانید در اپلیکیشن با مراجعه به آیکون هزینه ترخیص کالا و وارد نمودن تصاویر اسناد درخواستی درگزینه های مربوطه و تکمیل گزینه های دیگر و سپس ارسال ، در اسرع زمان ممکن هزینه ترخیص قطعی کالای خود را از طرق تماس تلفنی یا ارسال ایمیل ، از ما دریافت نمایید.

 

8. زینگ، باربری و حمل و نقل آنلاین

زینگ؛ اپلیکیشن سامانه جامع حمل و نقل داخلی و بین المللی؛
اعلام بار و برگزاری مناقصه آنلاین در بین تمام رانندگان و شرکت های باربری داخلی و بین المللی
حمل و نقل زمینی، حمل و نقل دریایی، کشتیرانی، حمل و نقل هوایی، حمل و نقل ریلی، وانت، اتوبار، اسباب کشی و پیک موتوری.
حمل محصولات کشاورزی، صنعتی، گمرک، بارهای ترخیصی، واردات و صادرات.
زینگ برای مشتریان:
یافتن ارزان ترین قیمت باربری از طریق برگزاری مناقصه آنلاین.
اعلام بار داخلی و بین المللی، زمینی، دریایی، هوایی، ریلی، وانت، اتوبار، موتور.
صدور بارنامه و بیمه نامه قانونی و رسمی در سراسر کشور.
زینگ برای رانندگان:
یافتن آنلاین بار مناسب در شهر مناسب و اعلام دستمزد مطلوب برای حمل بدون معطل شدن در پایانه ها.
بارهای دسته بندی شده بر اساس نوع خودرو، کامیون، خاور، تریلی، اتوبار، وانت، موتور
دریافت دستمزد خالص اعلام شده بدون کسری و بدون کمیسیون.
زینگ برای صاحبان ناوگان:
مشاهده رانندگان عضو ناوگان بر روی نقشه.
اعلام بار اختصاصی به اعضای ناوگان.
مشاهده بارهای مشتریان زینگ، تقسیم وظایف و مدیریت مالی آنلاین.
زینگ برای شرکت های باربری و فورواردرها:
کلیه شرکت های باربری زمینی، دریایی، هوایی و ریلی می توانند در مناقصه ها شرکت کرده و بارهای اعلام شده را قبول کنند.

 

9. آني بار/صاحب بار‌ (درخواست كاميون)

ساده ترين راه جهت درخواست حمل بار از تهران به تمامي نقاط كشور
در لحظه كاميون بگيريد و در لحظه با خود را حمل كنيد !
حمل بار از تهران به شهرستان با كمترين هزينه حمل بار
پشتيباني 24ساعته
پشتيباني كامل و 24 ساعته از لحظه ثبت درخواست كاميون تا لحظه تخليه بار
سادگي و سهولت استفاده
بدون نياز به فرايندهاي پيچيده و وقت گير
بيمه نامه و امنيت
بيمه تمامي بارهاي حمل شده
كمترين تعرفه حمل بار
ارزانترين و كمترين كرايه حمل بار
حمل بار از تهران به تمام نقاط كشور
– آهن آلات ،‌كالاهاي تجاري و اثاثيه منزل و لوازمات
– حمل بار به بنادر و پايانه هاي مرزي تمامي شهرستانهاي كشور
ويژگي هاي آني بار :
– سهولت درخواست كاميون
– دسترسي به انواع كاميون ،‌ تريلي و خاور
– امكان ثبت درخواست در هر مكان و هرساعت شبانه روز
– پايين ترين هزينه حمل بار از تهران به تمامي نقاط كشور
فرايند دسترسي به كاميون
1- ثبت نام در اپليكيشن باربري آنلاين آني بار
2- ثبت سفارش كاميون در اپليكيشن
3- دريافت تماس از كارشناسان آني بار
4- ارائه كمترين هزينه حمل بار
عضويت و شروع به كار: ابتدا اپليكيشن آني بار را نصب كنيد ، شماره همراه خود را وارد كرده و كد ارسال شده را وارد نماييد . حل با انتخاب گزينه درخواست كاميون ،‌سفارش خود را ثبت و مديريت نماييد .
ثبت سفارش آسان

خروج از نسخه موبایل